Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon szép, fiatal(30ev...

Nagyon szép, fiatal(30ev alatti) nők milyen káros szenvedélye(i)tek vannak?

Figyelt kérdés
dec. 13. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
én sportfüggő vagyok, ha nem edzhetek egy napig konkrét elvonási tüneteim lesznek és rosszul érzem magam.
dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Telefonfüggőség (net, facebook, gyakorikérdések).
dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

1


A sport mióta káros?

dec. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
3as, az a mérték, hogy ha egy nap kimarad, akkor depressziós tüneteket produkálok, már eléggé káros, szerintem.
dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Internet.
dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Akvárium függősèg. Mindig kell új növèny, drága több tízezres plekó, majd mèg egy akva, nagyobb akva. Nincs megállás.
dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

4


Akkor se a sport káros, max a hozzá fűződő viszonyod.

dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
#3 Onnantól hogy negatívan befolyásolja a mindennapi életét. Pl.: Azért mond le baráti találkozókat hogy tudjon sportolni, azért jön el korábban a munkahelyéről a kirúgást kockáztatva hogy tudjon sportolni, és ehhez hasonlók.
dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%

8as, pontosan. 1es vagyok. Heti 6 nap hajnali 4kor kelek, hogy 5re odaérjek edzésre, fél 7ig edzem, gyors zuhany, majd egyetem. Ott amit lehet hamar letudok, és szaladok, hogy a délutáni edzésemre időben odaérjek.

Ehhez jön még heti 2 nap, mikor a pályás edzésen kívül száraz edzést is csinálok mellé(nyújtások, ugrások stb) ami szintén plusz másfél óra.


Egy barátnőm van, személyesen ritkán tudunk talizni, max ha jön velem edzésre. Párkapcsolatom még sosem volt, mert nem volt rá időm. Szexuális kapcsolat is csak kétszer. Nem bulizom, nem iszom, mert negatívan befolyásolja a teljesítményem. Nincs más hobbym, de mikor azt mondják, lehet abba kéne hagynom, a sírás kerülget, mert nem tudnék mást elképzelni, 6 éves korom óta a mindennapjaim része.

dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez milyen sport 1es?
dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!