Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vennétek ajándékba olyan...

Mit vennétek ajándékba olyan apának, akinek mindene megvan, nincs hobbija, nincs káros szenvedélye, csak a drága, minőségi dolgokat szereti (mi pedig csórók vagyunk ehhez)?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 18:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Üveg Whiskyt
2023. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mindig piákat kap, már jó lenne valami más :(
2023. júl. 5. 19:39
 3/13 anonim válasza:
77%
Zsebkés
2023. júl. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Bicska / Macséta
2023. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Pia mindig jó, max kirakja vitrinbe.
2023. júl. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Befizetitek egy bordelyhazba... vagy egy wellnessnek hivott szexmasszazs-szalonba.

Osszedobjatok a testverekkel egyutt a penzt egy hetvegere valahol, egyutt.

2023. júl. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Nem érdekel, hogy csóró vagyok. Apámnak már tavaly, meg azelőtt és x évtizede pont ugyanakkor van a születésnapja, amit tudok. Ha drága ajándékot akarok venni, de tudom, hogy ehhez csóró vagyok akkor időben elkezdek spórolni...

Amúgy színház jegy, wellnes hétvége (nem a #6-os által írt putrira gondolok), masszázs bérlet.

Sokat segítene, hogy mit jelent a csóróság. 20 ezret vagy 5öt se.

2023. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
20 ezer az mióta csóróság??? alapfogalmak!!!!
2023. júl. 6. 12:19
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

#8 mindenkinek más a csóróság. Nekem 20 ezer spórolt pénz kevés lenne. Neked meg sok.

szegénység a megfelelő "Azéletszínvonal fenntartásához és más – polgári, kulturális, gazdasági, politikai és szociális – jogok érvényesítéséhez szükséges erőforrások, képességek, választási és érdekérvényesítési lehetőségek és a biztonság tartós vagy krónikus hiányát jelenti.”

Ez a szegénység/csóróság alapfogalma.

A drága ajándék vásárlásához szükséges keret hiányát nem találom benne.

2023. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gondolom az 5 vagy 20 ezer nem a spórolt pénz nagyságára, hanem az ajándék árára utalt volna.


Vagy te az összes spórolt pénzedet ajándékra költöd? Az igen bástya, fogadj már örökbe...


mondom: alapfogalmak....

2023. júl. 6. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!