Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idősebbnek kinézni?

Idősebbnek kinézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves (srác) létemre borzasztó baba arcom van. Egyszerűen az arcom szerkezete ilyen. Úgy nézek ki, mintha 16-17 lennék, kb mindig elkérik a személyimet. Szerintetek mivel lehet ez ellen tenni? Fogyni arcról? Igen, kicsit meghíztam, kerekebb lett az arcom, ilyen baba-husi fejem van (najó nem olyan durván, de azért látszik, na😄).

Tudok valamennyi arcszőrzetet növeszteni, de úgy nézek ki akkor, mint egy 10-es, akinek épp elkezdett nőni. (Rendeltem valami olajat, ami elvileg segíthet valamennyit, de nyilván a szakáll 90%-ban genetikán múlik, majd étrend, edzés, tesztoszteron szint stb.)

Nőként sminkkel sokat lehet nyilván dobni, de nálam az nem játszik persze.

Nyilván az sem segít, hogy csak 175cm vagyok.

Igyekszem öltözködéssel, frizurával kompenzálni, de belenézek a tükörbe és valami még mindig nem stimmel.



dec. 15. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A szakállat mondtam volna, de ha nem nő nem tudsz vele mit kezdeni.

Olyan hogy arcról hogyni nincs, a testedről tudsz fogyni, de hogy ez mikor látszik meg az arcodon az már genetika, lehet csont és bőr leszel de a képed meg megmarad teliholdnak (ismerek ilyet).

Esetleg amit el tudok képzelni, hogy a rágóizmaid megedzed, lesz egy viszonylag szögletes állad az talán segít.


Szerintem a legjobb ha elfogadod hogy ez ilyen, esetleg

dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
dec. 15. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Nézd a jó oldalát. Egész életedben kisgyerek maradsz.

Te vagy a felnőtt Pán Péter.

dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!