Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék idősebbnek kinézni?

Hogyan tudnék idősebbnek kinézni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, decemberben töltöm a 17-t. Sem alkatilag sem arcban nem férfiasodom, nem csak a testszőr hanem kb minden férfiasabb vonás hiányzik.

Rendszeresen meg is kapom ezt amit próbálok lenyelni hiába zavar engem is, de a mai dolog végképp betett.

Jelentkeztem a mekibe 8 hónap sparos tapasztalattal, normálisan megírt önéletrajzzal agol még a mezőgazdasági munkáim is felsoroltam, de nem vettek fel mert “idősebbeket keresnek”. Osztálytársam viszont nulla tapasztalattal, hiányos önéletrajzzal bejutott pedig ő 2005-ös.

Jogosan bosszant? Mit lehet ez ellen tenni?


2021. okt. 5. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Inkább örülj neki. 20 év múlva visszasírod majd ezt.
2021. okt. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
növessz bajszot, de ne erőlködj túlságosan, mert besz*rsz :)
2021. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!