Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudtam eltűntetni a...

Hogyan tudtam eltűntetni a kártyámat egy perc leforgása alatt úgy, hogy ketten sem találjuk?! Ti valamiteket kerestétek otthon, amit mintha elvarázsoltak volna?

Figyelt kérdés

Végre megjöttem. Kártyámat odaadtam apámnak, menjen el vásárolni. Az asztalon volt, amikor bejöttem. Ő aludt a nappaliban, és mondta, hogy ha már úgyis fel vagyok öltözve, menjek el én bevásárolni, mert azt hitte, ma is dolgozok, nem pedig szabadnapom van. Qrva jó, de mindegy, akkor elmegyek én. Egyszer volt a kezemben, amikor megnéztem, hogy igen, az az enyém. Aztán ennyi. Odamentem apámhoz, hogy ébredjen már fel, emberelje meg magát, hogy mi az anyám kínját vegyek a boltból, ő meg nehezen összeszedi magát, hogy ne aludjon el, elmondja, aztán az ágy szélére ül. Én indulnék, erre nincs meg a kártya...!


Néztem kabátban, táskában, cipőben, szennyesben, szemetesben, mosógép körül, betéttartó dobozban, az egész fürdőszobában, a szobámban, zsebeimben, mindkettő tárcámban, ablakpárkányokban... mindenhol! És sehol nincs! Komolyan mondom, már ott tartok, hogy előbb hiszem el, hogy elvarázsolták, minthogy így el sikerült tűntetnem! Az a néhányezer forint van nekünk egész hónapra, szóval nem csak önmagában azért vagyok kiakadva, hogy eltűnt az a nyamvadt kártya, hanem mert így nem tudunk venni semmit!


dec. 15. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
És most ha mi is leírjuk neked, hogy nekünk mik tűntek el, akkor meg lesz a kártyád szerinted?
dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet kérdezni? Nem kérdezhetem meg, hogy mással is előfordult ilyen? Csak úgy kíváncsiságból. Nem kell a ti eseteiteknek megoldania az enyémet.
dec. 15. 12:57
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Most a kártyáról jöttél panaszkodni vagy apádról?
dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor a kifejtést hagyd, a kérdés első részét is. Marad a második: Ti valamiteket kerestétek otthon, amit mintha elvarázsoltak volna?
dec. 15. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja. Én egyszer apámat vesztettem el, akit az ágy szélére tettem.
dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Ártatlanul kérdezem, hogy ti direkt vagytok ekkora p**asztok, zsigerből jön, vagy segítenek? Lehet tényleg érdekli a kérdezőt, hogy velünk is történt ilyesmi - egyébként igen, ötször néztem át a zsebemet a kulcsomért, aztán ott találtam meg, pedig a kezem fele ér bele, aztán mégis ott lett meg -, de érződik, mennyire kivan idegileg (most őszintén, ki nem, ha a kártyáján lenne kevéske pénz, és hónap közepe van?) és úgy döntött kiírja. Ebben nincsen semmi rossz. Ha erre van szüksége, erre van szüksége. Senkit nem bánt ezzel, emellett retardáltabb kérdésekkel van tömve az oldal, ezzel semmi gond nincs. Igen, mi nem tudjuk megtalálni helyette, az élményeink sem segítik az ő bajságát, de legyen már bennetek annyi, hogy nem piszkáljátok. Ha semmit nem tudsz írni, csak bántani a másikat, nem muszáj írni a kérdés alá, vissza lehet menni, ki lehet nyomni, másik oldalra lehet lépni.

Kérdező! Vegyél egy nagy levegőt, és próbálj megnyugodni. Furcsa dolgok ezek, de elő fog kerülni. Esetleg a pénzt küld át apád kártyájára, gondolom van neki, és abból menj elintézni a vásárlást. Később remélhetőleg előkerül. Általában a legváratlanabb pillanatban szoktak az efféle keresés alatt álló holmik "visszatalálni".

dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap pont így kerestem a gyerek szemüvegét az egész házban. Végül a nappaliban, a kanapé alatt találtam meg. Senki se tudja, hogy került oda. A manó volt, nincs más válasz.


Ha a kezedből tűnt el a kártya, akkor vsz. vagy hirtelen elsuvasztottad a táskádba vagy annak valamely rekeszébe, vagy beraktad a farzsebedbe, vagy apádat rázogatva odahullott az ágyára/ágya köré/mögé. Vagy beraktad a hűtőbe, amíg benéztél, hogy mi nincs otthon.

dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Lehet tényleg érdekli a kérdezőt, hogy velünk is történt ilyesmi"

. Lehet, hogy én paraszt vagyok, de nálad az érzelmi intelligencia nulla felé konvergál, ha ennyire immunis vagy a kérdés érzelmi tartalmára, és csak a szavakból indulsz ki.

dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok, hogy magam körül fél méteres sugarú körben is el tudok veszíteni szinte BÁRMIT. Lefekszek az ágyra, kezemben a távirányító, a szemüveg, egy kis jegyzetfüzet, egy golyóstoll, a telefon meg zsepi. Lepakolok a kezemből magam körül, mindennek megvan a helye. 5 perc múlva keresek valamit: nincs meg. Elveszett körülöttem valahol, pedig meg se mozdultam a helyemről, az előbb még ott volt mellettem. Tapogatok magam körül, keresgélem, sehol. Rohadjon meg, én fel nem kelek megkeresni, valahol biztos ott van alattam! Tapogatok alattam, nincs meg. Nem kelek fel, nem kelek fel, nem kelek fel. De nagyon kéne a dolog. Nagyon. Még mindig nincs meg. Szentségelek, felkelek. Áttúrom az egész ágyat, a pléd minden redőjét, sehol. Egyre idegesebb vagyok. Hogy a jó életbe tud valami így elveszni, miközben meg se mozdultam az ágyról és ott volt mellettem, odaraktam magam mellé? Megnézem, hátha becsúszott oldalt a karfa tövébe. Nincs ott. Hogy az ég szakadna rá! Akkor hol keressem? Aztán rendszerint vagy az ágy alatt találom meg vagy a sok réteg ágynemű közé becsúszva valahova vagy belecsúszik a párnahuzatba vagy a takaróba vagy mindig van valami. Rohadt idegesítő, hogy bármit képes vagyok "elveszíteni" magam körül fél méteres sugarú körben is. Aztán vagy előkerül vagy nem. Ugyanez a helyzet a táskámban is. Pedig rend van benne és mindennek megvan a helye. De ha a lakáskulcsot keresem, akkor biztos, hogy az nincs meg és a kapu előtt állok fél órát, mire előkerül. Ha bankkártya kell, akkor az nincs meg. Ha zsebkendő, akkor meg az. Nekem ebből áll az életem. Abból, hogy mindig mindent keresek. Pedig eskü, rendet tartok magam körül. Mégis mindig minden eltűnik.
dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!