Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lehet az, hogy a lányom...

Miért lehet az, hogy a lányom nem szereti a krumplis tésztát? Hogyan csináljam, hogy mégis megegye?

Figyelt kérdés
Ezek a hónapok szerényen és szegényen telnek. Ő két hónapja talált munkát, én meg meghalni sem elég táppénzzel vagyok itthon műtétre várakozva. Elkerülhetetlen, hogy krumplis tésztát is együnk a hónapban, amit ő nem szeret. Kérdeztem, miért nem. De összecsapta a kezeit és szinte leordította a fejemet, hogy hogyan magyarázza el máshogy, hogy nem szereti. De én azt akarom tudni, hogy miért nem szereti, hátha javíthatunk rajta, ugyanis kijelentette, hogy ő abból nem fog enni, inkább csinál vegetalevest és elég lesz a benti személyzeti fogyasztása. Ezért akartam tudni, hogy miért nem. A tésztát szereti, a krumplit is szereti, akkor a krumplis tésztát miért nem. Ez így nagyon ostoba indoklás.
dec. 15. 19:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle tészta van, én is sokfél tésztát szeretek, meg sokféle krumplit, de a krumplis tésztát nem igazán, ez eleve egy köret körettel típusú étel.
dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem a krumplis tésztát, pedig külön külön szeretem őket. Egyszerűen csak a kettő együtt fura. Olyan, mintha csak két köret lenne egybe rakva. Szerintem nem csak ez az egy fajta olcsó étel létezik, ehelyett akkor inkább ennék paprikás krumplit, vagy paradicsomszószos tésztát, káposztás tésztát, tojáslevest.
dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem az. Szeretem a paradicsomot, meg a paprikát, sőt a paradicsomlevest és a paradicsomos húsgombócot is paprikával. Viszont a lecsót gyűlöltem egész életemben még felnőtt fejjel se veszem rá arra se hogy megkóstoljam.


Nem kell ráerőltetni, főleg ha van más kaja. + a krumplit és a tésztát lehet enni tojással, sajttal, vagy akár magában is.


Felnőtt, dolgozó emberre nem kell ráerőltetni semmit.

dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a kettes írja.Inkább készíts paprikás krumplit, ha a kolbász drága akkor virslivel :) Megfogja enni. Tésztát valamilyen szósszal.Nem szereti akkor nem.Nem tudod ráerőszakolni.Én kifejezetten szeretem de van akinek a kettő( tészta+krumpli) nem fér össze.Készíts rántott krumpli levest ha azt szereti, olcsó :)
dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj inkább rakott krumplit, az is egy pofonegyszerű kaja, viszont teljesértékű főfogás
dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
88%
ha csinál magának mást akkor mi a probléma?
dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%

De összecsapta a kezeit és szinte leordította a fejemet, hogy hogyan magyarázza el máshogy, hogy nem szereti.



Ez az egyeni izles dolga...

Ezt nem mindig lehet megmagyarazni. Biztos van olyan is, amit meg te nem szeretsz, de gondolom az normalis...

Keszits neki paprikas krumplit galuskaval, azt biztos megeszi.

dec. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
A másik oldala: Valoszinüleg nem tudja sem az okát sem a miértjét amiért nem szereti, nem izlik neki. Hiába kérdezed 100-szor és hiába akar a legjobb szándéka szerint válaszolni,nem tudja. Probáld meg elfogadni!!! és ne csesztesd ezért!
dec. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szereti, mert neki nem ízlik, ezen nem igazán lehet mit magyarázni. De nem is értem, hogy miért akarod ráerőltetni. Ti egyetek azt, ha szeretnétek, neki meg tegyél félre egy adagot a kifőzött tésztából és majd tesz rá magának valamit és eszi azt.
dec. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
Lényegtelen, hogy dolgozó ember. Én osztom be a pénzt, én főzök és én látom át, hogyan lesz jó, hogy túléljük a jobb időkig. Ő még nem tudja kezelni. Nem kérdés, hanem kijelentés, hogy ez lesz, mert most ha a fejem tetejére állok, akkor sem lehet máshogy. Alig van pénzünk, nem fér bele virsli, nem fér bele kolbász, de még csak annyi krumpli sem fér bele a keretbe, amennyi kellene rakotthoz vagy paprikás krumplihoz. Abból teszünk, amink van itthon. Ehhez az ételhez csak három darab krumpli kell majd, lehet kettő is elég lesz. Nem kérdés, hogy ez lesz, csak az, hogyan csináljam meg úgy, hogy ő is megegye, mert a személyzeti fogyasztás és vegetaleves átkozottul karcsú lesz.
dec. 15. 19:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!