Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért csinálják azt hogy ha...

Miért csinálják azt hogy ha nem kerek hagymát a gyrosba beleteszik, ha normal adag s.krumplit kérek kis adagot adnak, stb? (KFC, Mc)

Figyelt kérdés

Mindezt úgy hogy sor sincs, vendégek sem.

Én egyedül állok, felveszik a rendelést kifizetem, elviszem, és állandoan utolag derül ki, hogy szívatnak.



#szivatás vendéglátás
2021. máj. 28. 08:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*nem kérek
2021. máj. 28. 08:26
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda problémák vannak a világon.Nem semmi.
2021. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ügyetlenek, vagy direkt szívatni akarnak. Bár utóbbira kisebb az esély, tekintve, hogy két külön helyről beszélsz. Reklamálni próbáltál már?
2021. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
2: Ilyen alapon, ha te rendelsz egy egész szoba falát széltében elfoglaló lapostévét, de helyette csak egy miniméretűt szállítanak, akkor az sem nagy probléma, nem?
2021. máj. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, amint megkapod. Szólj azonnal.


Te kérsz valamit, fizetsz érte, azt kell adniuk amit kértél.


Én ilyenkor mindig azokra az emberekre gondolok, akik valamilyen egészségügyi problémában szenvednek. Akár szándékos, akár figyelmetlenség eredménye, de ilyenkor nagyon meg tudják szívni.

2021. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
2. vagyok.4. Ez a hasonlat nagyon rossz. Azért egy jóval jelentősebb kiadást ne hasonlítsunk már egy marék krumplihoz. Azért írtam csak egyébként mert vannak a világon akik enni sem tudnak,meg vadásznak ,hogy kajájuk legyen.Van akinek meg az a legnagyobb baja,hogy hagymát tesznek a gyrosba. Na mindegy,csak ilyenkor elgondolkodok magamba.
2021. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a hagyma dolgot én is tapasztaltam. Deirekt úgy szoktam rendenlni, hogy hagyma nélkül, de azért 1-2 karika mindig ott figyel benne, ráadásul a tetején, úgyhogy még csak azt se mondhatom hogy biztos csak nem vette észre. Aztán halászhatom kifele, hányingerrel.
2021. máj. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

#6


Utálom a hagymát. De nagyon. Ha belekerül, akkor jelentősen csökken az élvezet, amit a gyros nyújt.


Igen, piszok szerencsés vagyok, hogy jó helyen élek, van keresetem, van választék. Sajnálom a szegényeket, de ha most én is csak mócsingokat meg maradékot ennék, azzal nekik nem lesz jobb.


Mint mondtam, van választék, azt eszem amit szeretnék. Az étteremben dolgozónak az a feladata, hogy teljesítse a kérést.

2021. máj. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%
A meki és hasonlók azok a munkahelyek, ahol senki nem akar igazán dolgozni (a soron), de azért kereseti lehetőségnek megteszi pár hónapra. Na így is állnak hozzá az ott dolgozók. Nagyon csodálkoznék, ha nem lenne minden második burger taknyos-nyálas.
2021. máj. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
6: Bakker, akkor ilyen alapon én soha semmit ne húzzam fel magam, mert nem vegetatív körülmények között élek? Most ez olyan dolog, ha kilyukad a bicajom kereke, amikor sietőben vagyok vele valahova, attól ez még engem idegesít, hogy tudom, hogy ennél rosszabb dolgok is történnek (Valaki autóbalesetben lenyomorodik, másnak leég a háza.) Természetes reakció.
2021. máj. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!