Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért akarja sok férfi a...

Miért akarja sok férfi a szemkontaktussal kifejezni a dominanciáját? Saját eset.

Figyelt kérdés
Fiatal felnőtt nő vagyok és előfordul, hogy amikor összeakad a tekintetem egy férfiéval, akkor ő tartja, de az esetek 100%-ban én vagyok az, aki először elpillant máshova. Több férfival is előfordult ez, mindegyikük nézett, nézett, és én törtem meg mindig. Ezzel a dominanciát akarják kifejezni, de akkor ezek szerint lenézhetnek?

dec. 16. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Te adod fel. Kérdés hogy egy másik hasonló csajjal is te pillantanál e el először?
dec. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A lányok nem érdekelnek.
dec. 16. 23:02
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Én ezen csak nevetni tudok már. Így 27 évesen minden emberről meg tudom mondani hogy milyen és hogy mit akar tőlem, és ehhez nem kell hogy szemezgessek vele, elég csak a jelenléte és az érzelme. Amiről te beszélsz, az csak annyi hogy bejössz neki és ennyi. 27f
dec. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Kizárt dolognak tartom, hogy ennyi férfinek tetszek, mint ahányukkal megtörtént ez az eset.
dec. 16. 23:20
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Miert probalna dominalni?


Amugy lehet, h van kisugarzasod, amit ereznek es ezert bamulnak. Tehat, attol fuggetlenul, h mondjuk (szerinted) nem vagy annyira jo no, h ennyien bamuljanak, meg lehet ez az oka.

dec. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Atyaég. Ez már a napi sokadik olyan kérdés nőtől, amikor elkezdek agitálni, mi a jó bánatot gondolhatnak a nők a férfiakról?


Nem, nem akarunk nőket dominálni, ismerkedni akarunk, nem keménykedni velük, meg versengeni....


Agyrém.

dec. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem zavarba hozni így a nőket.
dec. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
És meddig tartanád a szemkontaktust? Egy hétig? Ha nem történik semmi?
dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#8 Még hogy én meddig tartanám, ők meddig akarják tartani, ha el se néznek.
dec. 17. 12:26
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
Most akkor mi a bajod, az hogy néznek, vagy az hogy nem bírod, gyáva vagy?
dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!