Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért ítélik el...

Az emberek miért ítélik el annyira, ha az embernek Selena Gomez a celeb crush-ja?

Figyelt kérdés
Úgy értem ő mivel rosszabb mint bárki más? Vagy miért kell emiatt ítélkezni, leszólni a másikat? Egyáltalán nem csúnya nő...

dec. 16. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják, hogy baba pofi, de pont emiatt anyira sikeres szerintem, hogy ezzel az arccal örök fiatal kinézete van. Szerintem is szebbek közül való, zenékből is van nem egy jó éneke, bár nekem nem crushom. Meg szerintem már simán csak nincs akkora hype, mint voltak a régi slágereinél. Most más a menő és emiatt lejárt lemez vagy, de én is love you like a love song-on nőttem fel és én is komálom emiatt.
dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak emberek, akik az első válaszoló válasza alapján elítélik. De én pl nő vagyok és én is "vele" nőttem fel, nekem ő egy tipikus örök kedvencem. És teljesen meg tudom érteni, hogy valakinek crush-ja, nekem is lenne. :DD
dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Azert mert cegany.
dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki ítéli el?
dec. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Nézd meg Dua Lipát. "Kicsivel" jobb nő és sokkal tehetségesebb. Selena Gomez hozzá képest csak egy éretlen kislány, aki fel van futtatva mint az élesztő.
dec. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dua lipa es Victoria Justice az a legjobbak!!
febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg embernek, még nőknek is a crushja. Azért is ismerik mindenhol a világon a nevét, mert jól néz ki. Persze az ízlés szubjektív dolog, mindenkinek más tetszik. Igazából teljesen mindegy is, mert úgysincs esélye földi halandóknak összejönni vele, hacsak nem vagy te is szupersztár.
febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!