Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy átlag európai embernek amerikai híresség legyen a felesége/férje?

Figyelt kérdés
Például Selena Gomeznek, Justin Biebernek, Taylor Swiftnek, Demi Lovatonak stb

2014. máj. 4. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:
ahoz elragadó személyiség kell, hogy észrevegyenek
2014. máj. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
ezek hirességek?
2014. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok, hacsak nem valami reklám kapmpányhoz akarnak használni.
2014. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Fiatal csávó megy a doktorhoz:

- Doktor úr! Kérem segítsen rajtam!

- Mi a panasz? - kérdi a doki.

- Borzasztó, doktor úr, borzasztó. Szinte minden éjjel ugyanaz az álom:Demi Lovato és Selena Gomez rámveti magát, összevissza nyalnak-falnak, és én csak tolom el tőlem őket magamtól!

- Hát nem tudom, hogy mit tehetnék ebben az ügyben - mondja a doki zavartan - azt hiszem, semmit...

- Jaj, dehogynem doktor úr! TÖRJE EL A KEZEM!

2014. máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4.


:D

2014. máj. 4. 08:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eselyed van ra, mint árvaházban a szülői értekezletre!
2014. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PearlDiver ***** válasza:

Jennifer Lopez egyszer feleségül ment egy rajongójához, aki nyíltan szerelmet vallott neki, hát nem volt hosszú házasság.

Celebek maradjanak csak a celebekkel, hidd el jobb lesz mindenkinek.

2014. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ahhoz hihetletlenül jól kell kinézned. De mivel több ezer jobbnál jobb kinézetü modellek veszik őket körül, ezért a személyiségednek is jónak kell lenni, hogy kitünj. (jó értelemben)

De amúgy azért nem járnának hétköznapi emberrel, mert ez nem segíti őket a karrierjükben. Meg nem hiszem, hogy úgymond egy "idegen emberrel" jöjjenek össze. Minimum jóba kell lenni valami közeli ismerősükkel, aki bemutat nekik.

2014. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Annak az embernek nem sok, aki a gyakorikerdesen kérdezi.
2014. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Dehogy! Magadban bízzál és a szerencsében! Egyéniség vagy akkor előre és törd be azt a lovat !Egy régi ismerősöm is modell lett kint Calvin K.-nak csak ő vele elszállt az élet! Amerikában nem úgy mennek a dolgok mint nálunk ,hogy csak a pénz számít!

Selena Gomez és Salma Hayek stilusú nők jönnek be nekem is...és ha valakit megakartam ismerni akkor mindig én voltam aki lépett az ügyben nem más!Good luck!

2016. febr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!