Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van karácsonyi hangulatotok...

Van karácsonyi hangulatotok ebben a tavaszi időben?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, kb húsvéti tojásokat kellene a fenyőfára aggatni süt a nap és tök jó idő van... Nem banom, hogy nem fagyok meg és nem fúj jeges szél persze, de ez is már a másik véglet.

(Budapest a helyszín esetemben)



dec. 18. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk meg egész nap borús, ködös az idő, nem érzem, hogy tavasz lenne.

Ne hidd azt, hogy ha Budapesten tavaszi az idő, akkor az ország egész területén az van.


Nekem jó pár éve nyáron kezdődött a karácsonyi hangulatom. Most nem azért nincs akkora karácsonyi hangulatom, mert az idő miatt, hanem mert az idei nyaralás akkora pozitív érzelmi sokkot adott, hogy már több mint fél éve annak a hatása alatt vagyok.

dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pont emiatt írtam, én hol vagyok, mert gondolom nem mindenhol van verőfényes napsütés éppen :)
dec. 18. 14:36
 3/17 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, ezt írtad: "Van karácsonyi hangulatotok ebben a tavaszi időben?"


Akkor ne így tedd fel máskor a kérdést, ha tisztában vagy azzal, hogy "nem mindenhol van verőfényes napsütés éppen :)"

dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap voltam korcsolyázni, minden rendben volt a hangulattal. Mától itt ülök a sötét (karácsonyi fényekkel díszített) szobában, nem érzékelek semmit se a külvilágból, így nincs mi elrontsa.
dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A hangulatom nem ezen múlik, már fáradt vagyok, és még mai nappal együtt 4 napot dolgozok idén. Egy tartós havazásnak én is örülnék, talán majd húsvétkor...
dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nincs, de nem az időjárás miatt. Elsőéves egyetemista korom óta nincs gyakorlatilag.
dec. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

"Ebben a tavaszi időben".


-3 fok nem nevezhető tavaszi időnek, már bocs. :D

dec. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Apám épp haldoklik, alig él, tőlem +30 fok lenne, sem igen érdekel jelenleg.


.

dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi karácsonyi hangulatom sincs.
dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Itt reggel -3°C volt, most +7°C van.
dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!