Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyen karácsonyi hangula...

Hogy legyen karácsonyi hangulatom?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Erőltetni szerintem fölösleges, nekem évek óta nem nagyon szokott lenni, nem is hiányzik.

Illetve, ha hazamegyek szüleimhez, valamennyi szokott lenni, de pár nappal előtte még semmi.

Ha mindenképpen akarsz ajándékozni és már előre gondolkozol rajta, az segíthet.

Esetleg karácsonyi dekoráció, karácsonyi dalok.

Vagy nézd meg előre a Reszkessetek, betörőket! :)

2021. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Feldíszítetted a lakásodat? Csináltál adventi koszorút? VAnnak este mécseseid? Keress a neten karácsonyi zenéket, halkan mehet a háttérben, míg bármi mást csinálsz...
2021. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Hallgasd ezt, akár egész évben:

[link]

2021. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Vagy ezt:

[link]

2021. dec. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül jöttek létre az adventi kalendáriumok és hát maga az adventi koszorú. Mostmár kicsit késő hozzájuk.


Deee az is része, hogy szépen kitakarítod az egész lakást, aztán feldíszíted ünnepibe.

Ha eszel narancsot, próbáld nagy darabokban pucolni, hogy ahéjakat tehesd a radiátorra, jó illatuk van.

Hívd meg a barátaidat egy előkarácsonyi lötyögésre. Forralt bor meg sütik mindne mennyiségben (bolti is teljesen jó, a LIDL beigli meg az Aldi mézeskalácstészta tök finom:D oké, utóbbit neked kell kiszaggatni és kisütni, de igazából ez is hozzájárul a készülődés hangulatához).

Lustálkodj egyre többet. Ez most egy pihenős időszak, ne most bonyolíts ügyeket.

2021. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy ha teheted, nem vagy együtt olyan emberekkel akik búvalb#szottak, és isznak. 👌
2021. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nekem sincs, Szenteste dolgozok 24 órás készenlétiben...Egy pillanat leállás sincs. Nem nagyon van hangulatom. Rokonok már nálam, de kikészítenek már most, tojáslikőrt iszogatok, ha otthon vagyok, de kb ennyi.
2021. dec. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!