Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van vki aki még 30 évesen...

Van vki aki még 30 évesen otthon lakik a szüleivel pedig már családra vágyik csak sajnos még egy kapcsolat se akar összejönni neki?

Figyelt kérdés

dec. 18. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Van
dec. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
jelen
dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Ahhoz miért kell kapcsolat vagy családot alapítani hogy különköltözz?
dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Albérletbe menni egyedül felesleges pénzkidobás lenne. Hát nem a szüleim nyakán szeretnék maradni akkor se lesz családom vagy ha egyedül maradnék.
dec. 18. 19:36
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Értelek.Én tudom ajánlani a Tindert vagy egyéb ismerkedős oldalt.Meg végülis így félreis tudsz tenni hogy a szüleiddel laksz, csak azt vettem le az írásodból mintha zavarna hogy a szüleiddel élsz, ezért írtam amit.
dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Zavar is persze. Csak az ember ilyenkor azért átgondolja H hogyan lenne jobb. Meg ha akar az ember saját lakást akkor nem alberletre dobna ki a pénzt.
dec. 18. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát akárhogy nézzük eleve nem előny, hogy 30+ évesen kapcsolatod se nagyon volt és mellé még otthon is laksz.
dec. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
A nők nagy részénél, kb már a pasi 25 éves korától elvárt a külön élés. :/
dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Volt kapcsolatom. Már a családalapítás is szóba került akkor. De már 3 éve egyedül vagyok.
dec. 18. 23:49
 10/21 anonim ***** válasza:
37%
Elsőnek legyen egy hitel mentes saját kecód. Utána térj vissza a nő kereséséhez. A rajtengedélyt nem lehet megkerülni ha normálisan kinéző nőre vágysz.
dec. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!