Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki csak...

Van olyan ember aki csak akkor megy valahova amikor kell? És amúgy mindig otthon van?

Figyelt kérdés
dec. 22. 21:39
A kérdező szavazást indított:
Igen nő vagyok
Igen férfi vagyok
Nem nő vagyok
Nem férfi vagyok
egyéb, kifejtem
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Mi a kérdés lényege? Mármint mi az, hogy akkor megy, amikor kell? Nyilván ha megyek valahova akkor dolgom van. Vagy munka, vagy program, szóval van oka annak, hogy megyek. Vagy nem tudom, rosszul értelmezem a kérdést? :D
dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
#1 Szerintem a kérdező úgy érti, hogy csak olyankor mozdulsz ki otthonról, mikor muszáj (azaz külső tényezők miatt kell: hivatali ügyintézés, munkahely, iskola, posta stb.), tehát a bulizást, mozizást, városnézést meg hasonlókat nem számolva: magyarán csak annyit mozdul ki otthonról, amennyit muszáj, aztán ha azzal végzett megy is haza, és a szabadidejét teljes egészében otthon tölti.
dec. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kedvező arra gondol, hogy az ember csak akkor hagyja el a házat, ha muszáj (ergo munka vagy el kell intézni valamit), tehát nem jár el bulizni, szórakozni, múzeum, strand etc, hanem csak ha kötelesség van
dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem a szavazást. Az biztos, hogy nő vagyok, de hogy igen vagy nem... 🙃

Én szeretek menni, csak úgy sétálni, céltalanul lődörögni is, meg sokszor találok ki magamnak programot csak azért, hogy legyen okom nekiindulni valamerre. Nagyon nem vagyok otthonülő típus.

Barátnőm viszont, ha rajta múlna, szinte sose menne sehová, ha nem lenne muszáj. Sajnos most már csak heti 1-2 napot van otthon HO-ban, de covid alatt végig otthonról dolgozott, így napokig az orrát se dugta volna ki a házból. Én tuti meg is bolondultam volna 😀

dec. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valaki még akkor sem (lásd agorafóbiások)

Nekem speciel változó, mert van mikor hónapokig nem szivesen megyek sehova csak dolgozni meg boltba. De van olyan időszakom, mikor a lehető legkevesebbet vagyok itthon mert állandóan mehetnékem van

dec. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen: munkahely, ügyintézés, bevásárlás, szülők látogatásán kívűl semmilyen rendezvényre, barátozni, stb.-re nem járok el.
dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Dolgozni járok - általában - és ezt nem befolyásolja a biológiai nemem.
dec. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is csak a kötelező köröket rovom le bevásárlás, posta, gyógyszertár, amúgy nem megyek sehova. Azt nem mondom, hogy ez jó dolog, mert jó lenne néha valamilyen eseményre elmenni vagy átmenni valakihez, de ha odáig eljutunk, akkor meg akkora stresszt okoz, hogy az több, mint a vágy az adott programra.
dec. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Heti kétszer járok kondiba, attól eltekintve csak akkor megyek el itthonról, ha az suli, munka, ügyintézés, bevásárlás, vagy hasonló dolog miatt történik.

Sajnos nincsenek barátaim, se párkapcsolatom, családdal/szüleimmel is megritkultak, sőt, szinte eltűntek a programok, egyedül meg azért mégsem az igazi.. (nekem legalábbis, de tudom, hogy ez nem általános hozzáállás)

N

dec. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!