Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti sem mennétek el valahova,...

Ti sem mennétek el valahova, ha éreztetik, hogy nem kívánatos személy vagy meg nyűg és csak maradj otthon?

Figyelt kérdés
Megadtam neki a boldogságot és itzhon maradtam. "ugye nem jössz" és hasonlók.
2019. jún. 4. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor sem megyek, ha fülig érő szájjal hív, kényszeres mosollyal, ha TUDOM, hogy igazából csak meg akar felelni valakinek (páromnak), és ezért hív engem is.
2019. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem mennék
2019. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy tartja, nem tudom, miért írják egyesek sokat ezt "sa" képzőt gyakran gelytelenül
2019. jún. 4. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen nem mennék.
2019. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, van olyan "barátnőm"aki sose hív ha összejövetel van náluk. Rájöttem ez csak ilyen sablonos barátság, én sem hívtam meg őt a diplomálásomra,mostmár születésnapjára se köszöntöm még írásban sem.Neki mindig nagyon nagy teher volt ha köszönteni kellett engem sokszor meg sem tette,ha igen akkor mindig jóval később és kényszeredetten.Ráuntam veletalálkozgatni.Igazából nincs nagy mondanivalónk egymásnak kivéve az ő problémáinak az ecsetelése
2019. jún. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!