Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik ilyen hidegben alig...

Akik ilyen hidegben alig öltöznek fel,hogyan bírják?

Figyelt kérdés

Némelyiken olyan vékony bőrkabátot láttam,hogy a gyufa vastagabb.

Azon gondolkodtam hogy ki van-e bélelve valamivel,de olyat még nem láttam.

Konkrétan én vacogok,míg egyesek vígan elvannak.

Értem én hogy nem vagyunk egyformák,de azért na...

Egyébként még azon is filozofáltam,hogy ezeket az újdonsült bulimániás itókázókat fűti az alkohol vagy sem.

Tudtommal nem tesz jót a hidegben.


dec. 24. 02:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Amióta dolgoztam hidegben (fagyasztókamra, vagy csomagfutárként esőben-hóban-szélben), azóta nagyon jól bírom a hideget.

Én teljesen hozzászoktam, pedig vékony lány vagyok, elméletileg nekem fázósnak kellene lennem.


Tapasztalatom alapján mindenhez hozzá lehet szokni. Most itthon 16C fok van a házban, és pólóban ülök. Teljesen jó. Valaki írta, hogy 20C felett hőgutát kap. Dettó.

Amikor valaki azt mondja nekem, csak 1 C fok van kint, én azt felelem rá, az még plusz, tehát még jó idő van. :)

dec. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak azért vesznek fel kabátot, sapkát, sálat mert december van.
dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Telhez kepest nincs hideg es nem vagyok fazos. Sose hordok telikabatot, nem birom a sok ruhat meg ha nemtudok mozogni. Pulcsi meg atmeneti dzseki.. minuszokba meg alaoltozet, sapka, sal, bakancs. Boven eleg nekem
dec. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy még fiatalok. Akkor én is bírtam a hideget, sose fáztam. Majd ha tönkre mennek szép lassan az ízületeik, és elérik a középkort, fazni fognak, és fájni fog minden ízületük. Nem éri meg fiatalon sem hidegben alul öltözni divatból.
dec. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!