Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik ilyen hidegben alig...

Akik ilyen hidegben alig öltöznek fel,hogyan bírják?

Figyelt kérdés

Némelyiken olyan vékony bőrkabátot láttam,hogy a gyufa vastagabb.

Azon gondolkodtam hogy ki van-e bélelve valamivel,de olyat még nem láttam.

Konkrétan én vacogok,míg egyesek vígan elvannak.

Értem én hogy nem vagyunk egyformák,de azért na...

Egyébként még azon is filozofáltam,hogy ezeket az újdonsült bulimániás itókázókat fűti az alkohol vagy sem.

Tudtommal nem tesz jót a hidegben.


dec. 24. 02:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Úgy bírom hogy amint 20°C fölé megy a hőmérséklet, elkezdek hőgutát kapni.
dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ mikor és hova megy valaki. Érted.. én is elmegyek pl a 5 percre lévő boltba kabát nélkül, de nyilván ha tartósabban leszek kint akkor veszek télikabátot.
dec. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mostanában ritkán veszek fel téli kabátot. Tollkabátom van ami a vádlimig ér. Jellemzően kocsival járok, az kb 2p amíg beszállok nem elég idő arra, hogy fázzak főleg hogy a házból nyílik a garázs és fűtött. Aztán ha pl.bemegyek egy boltba, munkába, vagy az oviba a gyerekért, lerohad rólam a tollkabát.. Ezért, marad az átmeneti kabát, amig nincs -5 vagy alatta.
dec. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
28 fok van otthon. Nem fazunk ugy
dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem tél ami most van
dec. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 fokban kellemes rövid ujjúban, éjjel télen is nyitott ablaknál alszom… így a jó. Téli kabátom csak azért van, hogy a gyerekek ne balhézzanak, hogy nekik miért kell, de amint tudom, leveszem, pulcsit sosem veszek alá.

Cserébe 20 fok fölött én már szenvedek a melegtől…

dec. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, nézz utána a hidegterápiának, Wim Hoff-nak. És igen, miért nem elégszel meg azzal, hogy nem vagyunk egyformák és van, aki jobban bírja a hideget, mint te? Nem te vagy a világ közepe, hogy te legyél a mérce.
dec. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát most nincs hideg.A plusz 5-12 °C az decemberben kifejezetten meleg és kellemes hőmérsékletnek számít...
dec. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Én soha nem hordok semmilyen kabátot. Egyszerűen nem vagyok képes fázni és egyébként a forróságot is nagyon jól tűröm. Soha nem tudtam megérteni, hogy másoknak mi bajuk van ezzel.
dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Van aki szandálban járkál ilyenkor is zokni nélkül. Valamiféle spirituális okból vagy mert azt akarja megmutatni, hogy milyen tökös.
dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!