Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amikor untátok az életeteket,...

Amikor untátok az életeteket, mit tettetek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg túl jó dolgom van, egészséges vagyok, a szüleimet se kell ápolni. Munkám is van. Valami jó lenne még az életembe. Élmények, utazások, önkénteskedés? Valami meglepő élmény vagy sorsfordító? Nem tudom. Vagy épp minimalizmus, elvonulás?
dec. 25. 07:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mar sinen vagy mindennel akkor mar csak elvezni kell.. hobbik, haverok, csajok.
dec. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szex, motorozás, edzés.
dec. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
26%
Dugni reggeltől estig
dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak céljaid, terveid?

Először egy kis elvonulás, elmélyülés, hogy megtudd, mire van szükséged valójában.

Utána mehet a terv megvalósítása ha rájöttél mi hiányzik az életedből.

dec. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sínen vagy,csak meg kell várni a vonatot!
dec. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A meditáció és az önismeretbe való belemélyedés jót tud tenni ilyen esetben.
dec. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Véget vetettem neki. Azóta sokkal jobb.
dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Írd össze, mik érdekelnek, miket próbálnál ki szívesen, aztán tegyél lépéseket.

Utazást, önkénteskedést, bármit kipróbálhatsz.

dec. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy rakat olyan célom van amit nem tudok teljesiteni a malom miatt. Nonstop munka gyerek meg ilyenek.


De ha nem lenne munka iskola es idom mint a tenger es rengeteget tudnék magamra forditani akkor már 2 nyelvből lennék perfekt, tudnék zongorázni, megtanultam volna egy rakat táncot, versenyekre is járnék, kulfoldre dolgozni is táncban előadásban, sokat tudnék fittnesselni is(bérelnék helyet is és tartanék csoportos fittnesst is), meg szépülni is tudnék rengeteget, beláthatatlanul széles szociális kapcsolati rendszereim lennének, millio ismeros barát, táncoslányokat is tudnék közvetíteni vendégláto helyekre, tudnék bográcsos medencés stb partykat is szervezni otthon stb.


Ezeket csak addig tudtam csinálni mig volt idom es nem kezdtem el a robotmunkát családosdit.

dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
:D elkezdtem nyitni a világra és rájöttem ,hogy egy rabszolga vagyok. Te is az vagy, csak még nem jöttél rá.
dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!