Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jó tett helyében, jót kapsz?...

Jó tett helyében, jót kapsz? Amit adsz, azt vissza is kapod? Ki hogy tapasztalja, valóban így van?

Figyelt kérdés

Nem teljesen ide passzol, de az ezotériába nem akartam rakni, mert az meg teljesen elvitte volna a dolgot a karma, ezotéria irányába.

Tehát. Azt mondják, amit adsz az életben, viselkedsz másokkal, azt vissza is fogod kapni. Ki hogy tapasztalja, valóban így van?


dec. 25. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A karma dologra gondolsz? Azt simán rakhattad volna az ezotéria kategóriába.


#10 én nem várom, hogy az élet vissza adja nekik. Onnantól kezdve, hogy eldöntöttem már nem kérek a társaságukból számomra megszűntek létezni. Nekem bőven elég, ha a másik is így áll hozzá és nem keres többé engem.

dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Pénzes Proli ***** válasza:
100%
Karma nem létezik, sok embernél a fejekben benne van ez az igazságos világ hipotézis. A társadalom végletekig hálátlan és önző.
dec. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az emberekre gondoltam, hogy vissza adják. Hanem, hogy az élettől vissza kapod. A jó tettet, valahonnan, máshonnan, de vissza kapod."


Nem az 1-es vagyok,de válaszolnék erre;Vannak olyan emberek,akik bár kellemetlenséget okoznak,előnyösebb őket letojni,mert belegondolva az életvitelükbe,saját magukkal jobban kitolnak,csak ezt nem veszik észre.Én meg elkönyvelem őket magamban szerencsétlen hülyének,és kész,de a lelki békém megmarad,azt nem vehetik el.

dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis kapom vissza.


Autoimmun betegséget, szomorúságot, stb. azt igen, de bármi jót :D Persze... HA teszek érte, talán.

dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!