Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem úgy volt hogy vége a...

Nem úgy volt hogy vége a hatalmas drágulásoknak?

Figyelt kérdés

Ezek szerint 2024-ben IS hatalmas mértékben drágulnak az élelmiszerek.

[link]


Mit szóltok hozzá?



dec. 26. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Mi az hogy vége van? Én eddig sem éreztem semmit
dec. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Hol volt úgy? Komolyan kérdezem, milyen hiteles infót tudsz linkelni?
dec. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

#2


De úgy volt, hogy már csak egy szám jegyű az infláció. Gondolom erre gondol a kérdező. Tipikus propaganda. A drágulásnak nincs vége, főleg most, hogy emelték az üzemanyag adóját. Meg hát a bérek is emelkedtek. Megint robbanás szerűen drágább lesz minden.

dec. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Az üzemanyag árak is. Kocsit vezetni lassan már luxusnak fog számítani.

A fizetésed reálértéke a béka s.gge alá fog esni.


"Mit szóltok hozzá?"

Sok munkahely váltás és még több ember/család gondolkodik majd el azon, hogy fogja magát és lelép, elgondolkoznak egyre többen azon, hogy otthagyják ezt az országot.

Nem az egzisztenciális problémák miatt, mert megélni nehéz lesz már. Mindig van valami, amiért emelni kell, vagy csökkenti valahol, máshol meg behozni a csökkentett ár miatti minuszt. Az egyik kezével ad, a másikkal meg elvesz. A manipulációs reklámok amik a televíziókban és interneten futnak csak a hülyék veszik be(sajnos ők a többség).

dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már a tettek mezejére léptem, januárba megyek vissza Hollandiába, ami itt megy az rabszolga/jobbágy sorba terelés.
dec. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Isten hozott a modern, digitális rabszolgaság világában
dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd a kormány gazdaságpolitikájának. Remélhetőleg eszedbe jut majd ez is, amikor 26-ban belegondolsz, hogy ki mellé rakod az x-et.
dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12%
#7 Nem védem a kormányt,sőt én sem szeretem,de bírom ezeket a "köszönd a kormánynak",meg ilyenek dumákat.Úgy írjátok,mintha teljes pontossággal tudnátok,hogy másik párt kormányzása esetén 200 Ft lenne az üzamanyag,100 Ft a kenyér és mindenki 2 milliót keresne havonta.
dec. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem tudjuk mi lenne, attól még mondhatjuk, hogy ez nem tartható állapot. Tipikus, amikor Argentína tönkre ment az emberek csak annyit mondtak: mindegy mi jön, de ez nem tűrhető.


Csak az alapdolgok: legmagasabb ÁFA a világon, legmagasabb infláció az EU-ban (úgy, hogy a statisztikai hivatal a propagandaminisztériumhoz tartozik:)), a legnagyobb korrupció az EU-ban. Az Orbán család és köre birtokolja a gazdaság és a nemzeti vagyon jelentős részét. A miniszterelnök évek óta egy személyben irányítja az országot és osztogatja a pozíciókat.

A választási törvény úgy van megcsinálva, hogy a szavazatok 1/3-val 2/3-al lehet kormányozni. Ez nem igazságos és nem méltányos. A választókörzeteket úgy alakították át, hogy mindegyikben a lehető legtöbb fidesz szavazó legyen. A közmédia pártpropagandát folytat a mi pénzünkön. Az ellenzéket ellehetetlenítik, jövőre már az Orbán által irányított hivatal akadályok nélkül büntethet, sőt hazaárulóvá minősíthetik azokat, akik a rendszer igazságtalansága ellen felszólalnak.


Mire kellene várni még vajon, ha ez nem elég? Elképzelhetetlen társadalmi és gazdasági krízist hoztak az utóbbi évek és 2024 rosszabb lesz a kilátások szerint, mint 2023. Mire kéne várni?

dec. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől lenne vége? Azért mert kicsit kozmetikázták a számokat és a bázishatást nem reklámozzák, gyakorlatilag semmi érdemi nem történt ami nemzetgazdasági szinten a javulás felé terelné az országot, sőt...
dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!