Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen nincs mire visszaeml...

30 évesen nincs mire visszaemlékeznem, mert nem voltak szerelmeim, sem barátaim. Késő elkezdenem élni?

Figyelt kérdés
dec. 26. 12:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Soha nem késő.
dec. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Amig elsz, addig nem keso elni. Ha mar nem elsz, ugy nemtudsz elni
dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleiddel eltöltött időre se emlékszel vissza?

Minden csak tőled függ, hogy milyen lesz a további életed.

dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Pacsi! 32 évem kuka és mára oda jutottam, hogy azt sem tudom, megéri-e folytatni ilyen egészségi állapot mellett. És mindezt úgy értem el, hogy nem drogoztam, ittam, dohányoztam, vagy csapattam szét magam bármivel, csak rá voltam feszülve arra, hogy normális ember váljon belőlem, akit kedvelnek majd. Se normális nem lettem, se nem kedvelnek. Jó nagy kört mentem a lófäszért.
dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs semmi iylen emlékem ,26 évesen ,mégha barátaim azért akadtak is ,elég közhelyes eza soha sem keső szöveg

Nyilván még van idő,se azért jó pár dologból kimardtunk,sajnos ez van

dec. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én sem jártam sehova sem. Zárkózott vagyok
dec. 26. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Forditva kell csinalni... En sokat buliztam, noztem, drogoztam meg minden is de kozbe versenyszeruen sportoltam es jo melom is lett sok fizuval. Sose akartam megfelelni de mindig sok barat/haver vesz korbe.
dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hol laksz?
dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem késő, csak éppen már életed legjobb évei oda. Én is így vagyok ezzel. A húszas éveim, ami másoknak karrier, szerelem, szórakozás háromszögben zajlik nekem masszív depresszió volt, full egyedül. A harmincas éveim is ilyenek és lesznek is. Talán majd a negyvenes más lesz.
dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vidéken lakom. A húszas éveim arról szóltak, hogyba szüleim lehúztak pénzzel
dec. 26. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!