Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem élek tartalmas életet, ha...

Nem élek tartalmas életet, ha öreg leszek nem lesz mire visszaemlékeznem, mindig itthon vagyok. Mit tanácsoltok? 23F

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Öregen már amúgy sem emlékeznél, ne foglalkozz vele.
2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán, hogy mozdulj ki? :)

Egyébként én se nagyon mozdulok ki általában.

2018. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Gál Zoé ***** válasza:
28%
Látod, már most is azon izgulsz, mi lesz 50 év múlva. Ne izgulj ennyit!
2018. febr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki, keress hobbit, szakterületet, bármit ami érdekelhet.
2018. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is pont egy ilyen kérdést akartam kiírni. :)


Jó körülmények között élek, mindenem megvan úgy érzem. (Igaz, a szüleimnek köszönhetően, mivel még velük élek.)


Munkanélküli vagyok, van már egy piacképtelen diplomám, szeptemberben kezdek egy másik szakon az egyetemen. Addig szerintem már nem is nagyon fogok csinálni semmit. (Nyelvtanfolyamra járok csak, szeretnék majd egy második nyelvvizsgát is.)


Egyébként nem panaszkodhatok, egy szép kertvárosi házban élek egy kultúrált vidéki kisvárosban. Viszont az a problémám, hogy borzasztóan ingerszegény az egész. Vagyis igazából feltalálom magam, van néhány haverom (akikkel már egyre ritkábban találkozom, de ez szerintem a korral jár, a többieknek érthető okokból nincs annyi idejük mint 16-17-18 évesen). Egyedül is sok programot csinálok magamnak, esténként/éjszakánként szoktam sétálni egy kicsit a városban, napközben egy-egy órára elmegyek nagyszüleimhez kártyázni stb. De már régóta ugyanez a menetrend, semmi változatosság. Tegnap este pl. konkrétan azt hittem, hogy meg fogok őrülni, mert olyan régen beszélgettem már egy jót. (Pedig szerintem az átlagnál sokkal jobban bírom az egyedüllétet.)


Lényeg a lényegben, hogy én is sokszor szoktam azon gondolkodni, hogy jelenleg nem történnek olyan "nagy" dolgok az életemben, amelyekre az idősebbek emlékezni szoktak ebből az életkorukból, és sokat gondolkodom azon, hogy ezen változtatni kellene, mert lehet, hogy meg fogom bánni, időskoromban nem lesz majd miről nosztalgiázni.


Én is 23/F vagyok

2018. márc. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!