Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben más a szervezetem 29...

Miben más a szervezetem 29 évesen, mint 20 évesen?

Figyelt kérdés

#kor #Szervezez
dec. 27. 07:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Semmiben
dec. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
9 év alatt nem történne semmi?
dec. 27. 07:54
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Mi ezt honnan tudhatnánk? Komolyan, 29 évesen ennyire buta vagy? Használd az eszed, már ha van, és emlékezz vissza, hogy akkor mit bírt a szervezeted és ma már mit nem.


Tessék egy példa a gyengébbek kedvéért: én huszonévesen tudtam vacsira enni kolbászos sajtos lecsót. Most 33 évesen néha már akkor is problémám van este, ha ebédre eszem ugyanezt.

dec. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Ui. Nem sajtos, hanem tojásos. 🙄🤣
dec. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Mindenben kicsit gyengébb, kevésbé rugalmas.
dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Kitana. ***** válasza:
65%
Valamivel öregebb nyilván, de ha egészséges vagy, akkor nem kéne semmi feltűnőnek lennie. 32 évesen nem érzem, hogy rosszabb lenne bármi, mint 20 éves koromban, nem fáradok el könnyebben, nem fáj semmim még, nem vagyok gyakrabban beteg, 1-2 dolog inkább pozitív irányba változott pár új jó szokásnak hála. Szerintem ideális esetben inkább 40-50 körül kezdi el az ember érezni, hogy öregszik.
dec. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én megőszültem, és ritkul a hajam
dec. 27. 08:30
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Majdnem 10 évvel idősebb...
dec. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Ez kismillió dologtól függ és áll össze az életvitellel kapcsolatosan. Tehát étkezés, lelki-mentális állapot, testmozgás.

Nekem hullámzó volt az életem. Rossz gyerekkorból dagiként 15 évesen összeszedtem magamat és 20 kilót fogytam, 20 évesen munkanélküliként kicsit elhagytam magamat, 10 kilót visszahíztam, 23 éves korom után lassan elkezdtem túrázni, 25 éves koromtól - most 10 évtől - rendszeresen túrázok, elkezdtem energikus lenni, egyre többet tudtam túrázni, 16 k.m.-t is szeretek teljesíteni, 2 évvel ezelőtt átálltam rostdús étrendre, lefogytam 16 kilót, azóta még nagyobb energiabomba van bennem, és ezt most már tudatosan tartani is akarom. Közben sok változás volt az életemben, miközben önmagamra találtam sok dologgal.

Bár 25 évesen valamilyen szinten már elkezdünk öregedni, de még tehetünk akár javulásért is valameddig. Mint ahogyan én tettem. Valaki pedig 50 felett is kirobbanó formában van. Alapvető odafigyeléssel nem kell beparázni.


35/F

dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
25 évesen öregszüni???
dec. 27. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!