Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben más a szervezetem 29...

Miben más a szervezetem 29 évesen, mint 20 évesen?

Figyelt kérdés

#kor #Szervezez
dec. 27. 07:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Illetve emellett mindenki egyéni és vannak hozott dolgok - több értelemben...
dec. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Biológiailag 25 évesen lassan elkezdünk öregedni. Elvileg bizonyos dolgok már nehezebben kezdenek működni vagy hatni. De ahogyan mondtam, ez sem jelent katasztrófát.
dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki már 30 éves kora előtt őszül. Szintén totál egyéni.
dec. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ha egészséges életet élsz akkor túl sok mindennek nem kellene változnia.


25 éves korig fejlődik kb az ember, utánna jön egy hosszabb időszak amikor túl sok minden nem változik, majd elindul a lassú öregedés folyamata.



Az hogy hullik a hajad az azon múlik hogy mennyire érzékenyek a hajhagymáid a tesztoszteronra, van akinek már 20 évesen sincsen haja.

Az őszülés megintcsak nem feltétlen kor függő, volt olyan ismerősöm aki 25 évesen tele volt ősz hajjal, meg volt olyan is akinél azt hittem hogy festeti a haját és kiderült hogy egyáltalán nem (50 évesen).

dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak elől vékonyabbak a hajszálak
dec. 27. 09:55
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
Én lassan 28 vagyok. 20-hoz képest egy különbséget érzek, már nem vagyok éjjeli bagoly, 11 körül szeretek aludni és 7 körül kelek, 20 évesen hajnal 2-ig is simán fent voltam és tovább is aludtam. Kevesebb energiám van ilyen értelemben ahhoz képest, meg akkoriban heti 2 bulit simán toltam, ma már se kedvem, se erőm nem lenne ehhez. Más különbség nincs nagyon, sportolok, egészségesen élek, nem fáj semmim stb.
dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem lényegi különbség ilyenkor még nincs. Nekem is elég hamar elkezdett őszülni a hajam, sok benne a fehér szál. Arcomon, bőrömön semmi nem látszik, általában jóval fiatalabbnak is hisznek. Amit észrevettem magamon, hogy nem vagyok már annyira "izgága", aki egész nap akármennyivel terhelhető. Ugyan izomban erősebb lettem, de pszichikailag és fizikailag hamarabb lefáradok. 20-egynéhány évesen egy iskola- / munkanap után még rohantam barátokhoz, szerelmem után, napi szinten lebicikliztem 15-20 km-t méghozzá sietős tempóban, stb. 30 évesen már meggondolom, menjek-e még valahova, nem hajtom ki a tüdőm, gyakran megpihenek, keresem az ülőhelyet. Oké, ennek valószínűleg az az oka, hogy eléggé megnőtt a súlyom. Tulajdonképpen ennyi a különbség, ha összehasonlítom, mi változott rajtam. 20 évesen voltam 72-73 kg, 30 évesen 88-90. (Szerintem a többségnél inkább ez a tendencia, szemben a lefogyott válaszolóval.)

31/F

dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!