Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lenne nekem jó munkahely?

Mi lenne nekem jó munkahely?

Figyelt kérdés

Eléggé visszahúzódó srác vagyok, most érettségiztem és most csinálom a jogsit. Tehát jogsim lesz mondjuk nyárra.

Emberekkel lehet nem tudok jól foglalkozni nem tudom, de lehet jó hatással lenne rám. Szerintetek?

És a fő kérdésem az hogy egy jogsival meg érettségivel milyen munkát tudtok ajánlani nekem?

Igazából semmivel sincs bajom csak ne legyen rám nézve káros, ne sérüljek meg benne meg ilyesmik.


dec. 30. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Kamionsofőr
dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
b-s jogsit csinálok nem c meg e-t xD
dec. 30. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor futár
dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Futár tényleg jó lehet, de ha emberi kapcsolatokban nem is vagy jó, viszont nem idegenkedsz tőle, vagyis szeretsz azért kommunikálni, akkor az fejleszthető, tanulható.
dec. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Szerviztechnikus. Kimész az ügyfélhez, elmondod miért jöttél, megcsinálod a dolgod, szólsz, hogy elkészültél, aztán mész a következő címre. Emberekkel nem muszáj társalogni, kihasználod a jogsid, és olyan tudásra teszel szert, amivel biztos helyed lehet a szakmában.
dec. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!