Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is borzalmas volt a...

Másnak is borzalmas volt a 2023-as év?

Figyelt kérdés
Persze,tudom, hogy mindenkinek más, de közvetlen környezetéből mindenki ezt az évet tartja legrosszabbnak.

dec. 30. 00:50
A kérdező szavazást indított:
2023 életem legrosszabb éve volt
2023-as év szimplán csak rossz volt nekem
2023-as év jó volt nekem
2023 életem legjobb éve volt.
136 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Borzalmas helyett inkább bosszantónak, egyben kalandosnak mondanám, csövezéssel, és a fél ország bejárásával..
dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
85%

Borzalmas nem.

Az 2020 volt.

De semleges. Se jó, se rosz.

A 2024 se lesz jobb.

dec. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
98%

Anyagilag régen volt ilyen jó évem és munkahelyen is jól éreztem magam.

Viszont a magányom,ami hatodik éve tart ,sajnos nem változott, ez még megvan.Remélem, már nem sokáig.

dec. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nem.
dec. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%
Az év egész semleges volt. Viszont a vége, december második fele, meg az ünnepek alatti időszak bepótolta az egész évet, annyira rossz volt.
dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
92%
2023 az egyik legnehezebb évem volt. Nem mondanám borzalmasnak, de nagyon nehéznek lelkileg (súlyos betegségek miatt) és anyagilag is rendkívül megterhelő volt. A nagyon-nagyon magas infláció mellett rengeteg plusz kiadásom esett erre az évre, háromszor annyi, mint más korábbi években. Ráadásul minden dupla vagy tripla áron, mint egy-két évvel korábban. Nagyon sokba került nekem 2023. Ez egy nehéz év volt.
dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a legjobb évem volt, bár rám is fért ennyi rossz után. Ebben az évben lettem házas, voltunk nászúton Görögországban. Igazából emiatt mondanám, hogy a legjobb évem volt.😀
dec. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Anyagi téren nem volt rossz. Elértem jobb pozíciót is a munkahelyen, tanulmányokat is elkezdtem, cserébe a magánélet pocsék volt, ami elszaródhatott, az el is szaródott.
dec. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
100%

2023 ahogy a 6-os írta, inkább a legnehezebb évemnek mondanám, nem borzalmas, de nehéz volt, anyagilag és magánéletben is változások kezdődtek el.


8 éve dolgoztam az első munkahelyemen, majd közölték, hogy novembertől létszámleépítés van, így felmondtam nyáron, majd új munkahelyet kellett keresnem, kettőt is megpályaztam, az egyik sikerült is. Majd intenzív tanfolyammal és vizsgák jöttek, és ebben a hónapban kezdtem el dolgozni,

a munkámat szeretem, de sajnos vannak rossz indulatú kollégák, de próbálom jól csinálni a munkámat.


Több éve egyedül vagyok, de idén úgy voltam, hogy ha már az új munkahely új kezdet, megpróbálok ismerkedni ismét, volt is egy valaki akivel ismerkedtünk, alakultak a dolgok, majd meggondolta magát.. Majd jött az új munkahelyem, beszélgettem kollégákkal, van is egy valaki akivel elkezdtünk ismerkedni, bár bennem van a félsz, hogy kollégák vagyunk, meg nehezen tudok már megbízni emberekben.


Karácsonykor és szilveszterkor is dolgozom, úgyhogy így zárul számomra a 2023, remélem, hogy a 2023-ba belefektetett energiám 2024-re megtérül.

dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére azért borzalmas nem volt, de a kedvencem sem lett. Az én esetemben is a a "nehéz" a megfelelő szó rá.

Mindenféle költői túlzás, dramatizálás nélkül, idén úgy ősz elejéig, bármibe belevágtam, az fixen tele volt plusz, előre nem látott csavarokkal, bonyodalommal. A végére a legfontosabb dolgok remekül alakultak, de ezt ugye nem tudom mindenre kijelenteni, még így sem.

Viszont idén nagyon sokat sikerült fejlődnöm, tanulnom, szó szerint minden téren. Bőven voltak kihívások, aminek elég nagy többségét remekül teljesítettem. Egyetemen, szakmai gyakorlat alatt is annyi elismerést, dicséretet kaptam, hogy az valami hihetetlen. Ezekre nem titkoltan volt nagy szükségem, amúgy :D


Azonban megint eltelt egy év úgy, hogy nem voltak baráti találkák. Tavaly, ha volt 2-3, de idén szó szerint egy sem jött össze, ami nem kicsit zavar. Párkapcsolatom se lett idén sem. A családi összejövetelek számát is meg tudom számolni egy kézen, pedig ennél mi sokkal többet szoktunk összejárni. Szóval, ha a gyakorlatom időszakát nem nézzük, idén ténylegesen 0 volt a szociális életem.

dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!