Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha tolmács diplomával...

Ciki ha tolmács diplomával recepciósnak jelentkezek?

Figyelt kérdés
Nem az igazi a nyelvtudásom. Kb B2 szinten vagyok/voltam is, ami a tolmácsoláshoz nagyon gyenge. Valahogy felvettek annak idején a képzésre és el is végeztem még anno de 2-esekkel.

dec. 30. 20:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Viszont annyira képes vagyok hogy megértessem magam. De egy tárgyaláson már nem tudnék tolmácsolni
dec. 30. 20:08
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki?
dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért fura, mert tolmács szak csak mesterképzésben van már elég régóta, és ha jól tudom, már bemeneti követelmény egy C1 és egy (legalább) B2, de diplomát csak úgy kapsz, ha mindkét nyelvből megvan a felsőfok. Téged meg (elvileg) felvettek úgy mesterképzésre, és el is végezted, hogy egyetlen nyelvből van középfokú tudásod? Aha.
dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem ciki,attól ha egy tárgyaláson nem tudnál tolmácsolni,még akkor is jobban tudsz angolul,mint az átlag, örülj ennek.
dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút nem.. Nem az a lényeg, hogy mid van, hanem az, hogy dolgozni szeretnél.


2-es érettségivel cégvezetők is lesznek emberek idővel:)

dec. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miféle "ciki"? Elvégre dolgozni akarsz, akkor meg nem kell sem presztízskérdést csinálni belőle, sem túltárgyalni ezt a részét. Ne tudd meg, milyen munkákat végeznek emberek pld. közgáz diplomával.
dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta vesztik egyes diplomák az értéküket. Nem a te hibád. Én okj programozóként dolgoztam olyan munkakörben, ahol volt diplomás is, viszont 8 általánosos c1gány is. A pénz ugyanannyi volt mindenkinek.
dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van diplomás kollégám. Sima vasipari melósok vagyunk. Attól, h valakinek van diplomája nem muszáj abban dolgoznia.
dec. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!