Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki fog még rajtam kívül...

Ki fog még rajtam kívül egyedül a gép előtt szilveszterezni?

Figyelt kérdés

dec. 31. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én mindenképpen annyi különbséggel, hogy közben egy üveg pezsgőt elkortyolgatok.
dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én tuti. Hajnal négyig kb.
dec. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is. Vagy filmezek, vagy játszok, egyedül persze és arra gondolok, h de sokra vittem 34 éves koromra. Tavaly ugyanez volt a program, csak ott a 33 éves korom volt a téma. XD
dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem leszek egyedül, szüleim itt lesznek, húgom és a barátja is itt szilvesztereznek, de amúgy nem terveztem sehová menni. Egyébként sem szeretek szilveszterkor eljárkálni, de idén főleg nem. Barátnőm szakított, egy közeli rokon elhúnyt, nem érzem, hogy jólesne most a bulizás. Maradok itthon, délután elmegyek futni, nálam ez az egy "hagyomány" van, a szilveszteri futás, amúgy meg játszok, tévézek, éjszaka megnézem a Green Bay NFL-meccsét, és igazából ennyi.
dec. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem a gép előtt, akkor a tévé előtt szarásig esszük-isszuk magunkat, ha nincs más program. Valamikor nem hívnak, olyankor szervezni kell, ha van kedved. Ha nincs kedved, se barátaid, ismerőseid, akkor otthon kell dögleni.
dec. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Úgy este 9-ig a szüleimmel töltöm a szilvesztert, nézünk valami vicces.. akármit, utána ők mennek aludni, én pedig áttelepülök a laptopom elé. Sorozatot nézek, gyakorin lógok, közben meg játszom valamivel, néha zenét hallgatva.
dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem terveztem semmit, mert már 2.-án meló.
dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szüleimmel leszek ma itthon vidéken, holnap utazom vissza Pestre, 2-án már dolgozom. De sosem szerettem a szilvesztert, szóval nem bánom.
dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!