Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt már olyan hogy egyedül...

Volt már olyan hogy egyedül szilvesztereztetek kint a tömegben,buliba,wellnesben, külföldön stb..?? Esetleg találtál egy idő után társoságot? Ismertél meg új embereket?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül voltatok de ismeretlen emberek között.

Hogy jött az ötlet?

Milyen volt?

Hol voltál ekkor?

Megbántad?

Hány éves voltál ekkor?

Milyen nemű?



2021. jan. 1. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne, kipróbálom ezt is

Bp

Nem bántam meg, egyik legjobb időszakom volt igy visszagondolva

28

F

2021. jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Károly farkasok válasza:

Nem feltétlenül a te hibád vagy miattad van így!

Gondolj csak bele az elmúlt néhány hónapban lényegében szobafogsagra ítéltek egy bolygó lakosságát. Így azért nehéz ismerkedni...

Én fiú vagyok és utálok egyedül lenni, menni akárhová. Viszont az élet úgy hozta hogy sok alkalom telt el így.

Semmi gáz nincs abban ha egyedül mész el wellness-re vagy akárhová! Sőt! Úgy legalább alkalmad nyílik ismerkedni...

Én javaslom neked hogy iratkozz be mindenféle kurzusra meg olyan helyekre ahol valamiféle továbbképzésben vagy új ismereteket tudsz szerezni akármilyen hülyeségnek is tűnik. A fiúk pl inkább szerelős helyekre járnak ami azért jól jöhet egy lánynak is és mindenképp "vagány"! Én férfi létemre elég jól főzök... Nem voltam még ilyen kurzuson... De szerintem egyszer be fogom vállalni... És ilyenek vannak helyben is, nem kell a fél világot bejárni.

Van egy fényképem ami Londonban készült Nelson Mandela szobránál... Az az időszak rettenetes és Nagyon megerőltető volt számomra... Amin tok egyedül kellett végig csinálnom... Viszont közben a gyerekkori barátaim 99% ugyanúgy bement aznap, ugyanoda dolgozni, este pedig haza... A családjaik hoz... De igazából nekik, így... Esélyük sincs kilépni!

Kalandra fel! Persze azért megfontoltan... Máskülönben miről meselsz majd öreg fejjel?

A többi emberről pedig csak annyit... Hogy a legtöbben irigyek és buták... Úgy is kell hozzá, hozzájuk állni.

2021. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!