Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szilveszterkor fontos hogy az...

Szilveszterkor fontos hogy az ember éjfélig fennmaradjon? Társadalmi elvárás?

Figyelt kérdés
dec. 31. 16:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem fontos, de én pl legszívesebben most lefeküdnék aludni, de vendégeket várok.
dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Én néha lefekszem 22 körül, aztán éjfélkor gyors búék és vissza.
dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Oké ennyi volt, elveszem mindenkitől a "társadalmi elvárás" kifejezést addig amíg le nem csengtek az ünnepek...


És igen kérdező az egész társadalom azzal foglalkozik hogy személy szerint te mikor mész a tollasbálba. Más dolgunk nincs is, szóval vigyázz mert kedden számon kérünk, és tuti kiszagoljuk a füllenteni próbálsz!!

dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lenne szilveszter akkor is fennmaradnék
dec. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "társadalmi elvárás", csak annak aki foglalkozik ilyesmivel. Engem pl. nem érdekel kinek mi az "elvárása", nem fogok alkoholt inni, nem fogok bulizni, nem fogok petárdázni, viszont fennmaradok hajnalig, de nem azért mert szilveszter van, hanem mert minden nap fennmaradok hajnalig.
dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azért maradok fent,mert éjféltől hajnal 1 ig olyan durrogtatás van, inkébb fél 2 felé csendesedik. Úgy sem tudnék aludni.

Volt mikor bealudtam 10 kor,de éjfélkor felriadtam a durrogtatásra,vissza aludni se bírtam.


Szóval amúgy 11 fele járok aludni,most is ez lenne,ha nem lenne tüzijáták

dec. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted ki ellenörzi????
dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Metionin ***** válasza:
85%
Kutyát se érdekli, mi aludnánk simán 10-11 körül ahogy szoktunk de a sok idióta durrogtat. Ha te megteheted, akkor aludj nyugodtan, bár itt lehetne.
dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki akkor fekszik le, amikor akar. Szerintem max középiskolában és egyetemen fujjognak le a "húdenagyonmenő" gyerekek, hogy szilveszterkor aludtál, ahelyett, hogy a hering buliban beb*szva vergődés után behánytál volna a bokorba. Szerintem 25 felett már az ég világon senkit nem érdekel. Csak azért szoktam fent maradni, mert a faluban sokan tűzijátékoznak éjfélkor, és ha kimegyek a dombra az udvar végében, tökéletesen látom. Magamtól nem vennék tűzijátékot, viszont így az otthonom kényelméből szívesen nézem. De még sosem kérték rajtam számon, hogy "ugye te fent maradtál éjfélig???"
dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
A kutyát nem érdekli, hogy te fennmaradsz-e szilveszterkor éjfélig, akkor fekszel le amikor akarsz
dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!