Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Több ismerősöm is Thaiföldön...

Több ismerősöm is Thaiföldön nyaralgat december-januárban úgy, hogy megnéztem, csak oda 400ezer ft a repjegy. Ez lenne a szegénység Magyarországon?

Figyelt kérdés
jan. 3. 12:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ők megengedhetik maguknak, ha ez zavar, akkor "ne nézd meg", kövesd ki őket Fb-ról vagy bármilyen közösségi médián - a többinél nem tudom miképpen működik a követés, de gondolom megoldható, hogy a nem kívánt profilok bejegyzéseit, képeit ne lásd.
jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Több ismerősből nem lehet egy egész ország helyzetét kivetíteni. Ez kb. a "nem vagyok rasszista, mert van cigány haverom" szintű érvelés, hogy "ismerek gazdag embereket, tehát nincs szegénység az országban".

Eközben:

[link]

jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
31%
Sokan vagytok csórók, de nem mindenki.
jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Ne irigykedj, ez már nem a te pénzed, ez sokkal több annál, ez nemzeti érdek. Dolgozz kisember, ne baszakodj (munka alapú társadalom). Végezd csendben a dolgod és ne a más tárcájába dugdosd az orrod, hidd el a sikerért sokat megtettek, adózzál hát mély tisztelettel.
jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha holnap akarnál menni, akkor lehet hogy annyi a jegy, de ha megveszed pár hónappal előre, akkor sokkal olcsóbban is ki lehet jönni.
jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy az átlagnak nem telik erre, nem azt jelenti, hogy senkinek nem telik.
jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek van 3 millió megtakarítása. Abból simán kijön egy jó thaiföldi nyaralás.
jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Őszintén, egy 2 hetes nyaralás Thaiföldön majdnem annyi, mint 1 hét kényelmes Balatonozás.


Repjegy nagyon drága lett, igen, általában bécsből olcsóbban kijutni. Kaja fillérekből megvan, szállás is olcsó.


Én is inkább ezt választom, nyáron meg melózok.


Ez nem luxus, egy átlag német nyugdíjas megengedheti magának röhögve, csak sajnos magyarországon nagyok a társadalmi különbségek, ezt be kell látni, de 2 hét thaiföld nem gazdagság szinonimája..


+ nem látsz a színfalak mögé, lehet erre gyűjtenek hónapok óta, nem cigiznek/isznak/buliznak, nincsenek gyerekeik stb

jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Én is megnéztem. Vannak 100 ezer forint alatti jegyek is. De ugyanoda el lehet menni 200 ezres és 2 milliós jegyárakkal is attól függően, milyen retorikát akarsz a kérdésednek adni.

[link]

jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

9es, ez csak egyirányú jegy, nincs benne poggyász, őrült átszállásokkal, különböző légitársaságokkal, ha lekésed az egyiket bukod az összes többit.


Reális ár amúgy 300k környéke

jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!