Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan haragudott meg rám a...

Jogosan haragudott meg rám a tanár?

Figyelt kérdés
Matekon az a szokás nálunk hogy minden egyes órán kiszólít minket a táblához. Engem kihagyott 2 egymás után lévő órán és nem szóltam neki mert nem voltam jó kedvemben. Kíváncsi voltam észreveszi e. Észrevette és még arra is emlékezett hogy előző órán sem voltam...elég csúnya fejmosást kaptam. Bűntudatom van hogy gimi utolsó évében emiatt haragban fogunk elválni

jan. 5. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

He?


Titeket valami óriáscsecsemő tanít?

jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az ő dolga és felelőssége, hogy kit szólít ki. Tehát ez egy idióta.
jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Passzív-agresszív idióta, mint a tanárok nagyrésze.
jan. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan ez a tanár felelőssége az ilyesmit észben tartani nem a tied!

Ne is vedd magadra, foglalkozz a tanulással meg a sok hülyeséggel otthon, de azért még azt is tartsd észbe hogy a tanárnak épp hol viszket a picsukája?

De amugy akkor is te lettél volna a baj ha szólsz xD


Azért kiváncsi vagyok arra hogy te ezek után mit mondtál neki.

jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
86%

Ez egyáltalán nem a te hibád, ilyen miatt ne legyen lelkiismeret-furdalást.


Az előttem válaszolók is megírták ezt, de ez a kiszólítás tényleg rajta múlik.


Nálunk egyébként ez nyelvórákon szokott előfordulni, csak nekünk nem kell kimenni a táblához.

jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Van egy olyan érzésem, hogy ha szóltál volna neki, azért teremtett volna le, hogy te mit becsméreled az ő munkáját.


Nálunk emlékszem a tanár késéseinél volt mindig a cirkusz. Ha csak maradtunk a helyünkön és vártuk, hogy jöjjön, akkor le lettünk teremtve, hogy miért nem ment fel valaki a tanáriba szólni. Ha felment valaki a tanáriba szólni, akkor meg miért nem tartottuk tiszteletben a tanárt, miért ilyen hamar küldtünk fel valakit.

jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy fos tanár. Már bocsánat. Nehogy benyalj neki.
jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!