Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy munkán/iskolán kívül "véletlenül" összefutottatok valahol egy kollégátokkal, tanárral, osztálytárssal?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt a reakciótok? Netán emiatt valakinek voltak kellemetlen esetei?

2023. aug. 21. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze, nagyon sokszor összefutok munkatársakkal, volt tanárokkal és volt osztálytársakkal. Mégis mi ebben a különös? Köszönünk, aztán ha olyan a viszony, akkor váltunk is pár szót.
2023. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma reggel mondta a fönököm, hogy mellette mentünk el párommal szombaton bevásárlásnál.😃 Én észre se vettem, de nem volt gáz nem nagyon szoktam megnézni az embereket.


Ha észre veszed akkor illik köszönni és ahogy az első is írta pár szó max aztán mindenki megy a dolgára.

2023. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem egy különös/ritka esemény.
2023. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Emberek ennyire izoláltan élnek, hogy ilyen kérdéseket tesznek fel és erre tényleg normális választ várnak?😳
2023. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Miért kéne erre “reagálni”? Köszönünk aztán megyünk a dolgunkra.
2023. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

1-2 potencionálissal szoktam nagyon-nagyon ritkán találkozni. Mivel "nagyon csípjük egymást", így csak köszönés van.

Nagyon minimálisan megyek munka után pl.: ügyeket rendezni, így nincs esély a véletlen talikra sem. De nem is szeretném, mert a fölösleges small

talk-oknak nincs értelmük.

2023. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két alkalommal volt, hogy találkoztam ilyen emberekkel. Köszöntem, de nem örültem nekik, szeretem ezeket helyzeteket elkerülni.
2023. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!