Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bunkóság megkérni a mamám erre?

Bunkóság megkérni a mamám erre?

Figyelt kérdés
Mama minden nap hívogat hogy menjek arra ezt és emezt megcsinálni. 90km-re lakok tőle. 2 hétig működött ez a rendszer de a végén beleuntam. Megkértem hogy írja fel egy papírra az összes problémáját és amikor hétvégén meglátogatom akkor segítek neki mert ez nekem ugráltalás és munka mellett nehéz kivitelezni.

jan. 6. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem bunkóság. Ha nem tartja majd tiszteletben, amit kérsz, akkor mond meg neki, hogy akkor egyáltalán nem fogod hétvégente meglátogatni. Húzd meg a határokat és ragaszkodj is hozzájuk.
jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Ez így teljesen korrekt.

De az is lehet, hogy azért is hív, mert hallani akarja a hangod, beszélni akar valakivel, mert magányos. Ezért az is lehet, hogy felhív elmondja, és te számon tartod, viszont akkor intézed el a dolgokat, amikor hétvégén meglátogatod.

Csak az nem játszik, hogy ha elvárja, hogy azonnal ugorj! (Kivéve persze, az SOS eseteket, de az ugye kivételes)

jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%

Nem bunkóság, de lehet házi segítsègnyújtást igènyelni.

Nálunk pl 350ft/óra

jan. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Még a 9 km hagyjan, de a 90 rengeteg. Tedd azt amit írtál, de naponta hívd fel a mamát, hogy hallja a hangodat legalább.
jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A bunkó kérés az más.

Olyat hallottam, hogy volt egy srác, aki megkért egy jól tanuló lányt az egyetemen, hogy amikor megírja a házi feladatot, indigóval írja meg már neki is, mert annyira lusta volt a srác megírni a házit...

jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!