Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok ma?

Mit csináltok ma?

Figyelt kérdés

Az eddigi ajándék idő után itt az eső, kint lenni nem lehet, olyan unalmas egy hétvége ez..

Ti mivel töltitek?


jan. 6. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Utazunk
jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Itt amúgy nem esik
jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Filmezek
jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok, játszok, olvasok.
jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megejtjük a hónapok óta halogatott IKEA látogatást, ha felkel a gyerek a szundiból.
jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Baratommal pihenunk itthon
jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ettöl az időtöl, vagy nem tudom mitől nagyon nagyon álmos vagyok. Pedig aludtam 7 órát.

Szerintem alszom kicsit, aztán játszogatok, sorozatot nézek. Ha jobb idő lesz, elmegyek kicsit sétálni.

jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Játszom, sorozatot nézek, szakdolgozattal bíbelődöm, majd olvasok még.

Felénk is szakad az eső.

jan. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kitana. ***** válasza:
Eddig pihentem, játszottam, rendbe raktam az előbb a konyhát, kitakarítottam a hűtőt és kidobtam mindent belőle ami már lejárt vagy nem tudom, de az életben nem nyúltam volna többet hozzá úgysem, csak foglalta a helyet. Lassan lemegyek és bevásárolok normálisan a hétre, aztán gondolom főzök valamit és pihenek tovább.
jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eddig főztem és takarítottam és előtte pedig elmentem venni egy-két dolgot.. Igazából szerintem lassan beiktatok egy alvást is, mert hajnali 4 óra óra fent vagyok.
jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!