Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a szüleim...

Az normális, hogy a szüleim nyagatnak, hogy legyen partnerem miközben nem érdekel? Ha meg őszintén elmondom akkor le is harapják a fejem. Nem voltam sosem szerelmes és nem is akarok az lenni. De a szüleim ezt nem értik.

Figyelt kérdés

jan. 6. 12:00
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
52%
Nem normális, a te dolgod hogy hogyan akarod élni az életed.
jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Ne hallgass ez ügyben a szüleidre vagy bárkire aki ilyenre hajt. Mindennek rendelt ideje van. Majd ha a te időd eljön akkor majd lesz.
jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
90%
Te dolgod hogyan es kivel akarod elni az eleted. Ha nem akarsz part nem kene nekik ezt eroltetni
jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
20%

Mérlegelni kell, hogy 40 fölött, amikor már a szülők nem lesznek, rokonok nem lesznek, ismerősök a saját életükkel lesznek elfoglalva, akkor is egyedül akarsz-e boldogulni. Évben a korban már sem gyereket nem lehet vállalni, sem partnert találni. Láttam olyanokat, akik egyedül élték le az életüket teljes magányban. Nem sok örömük volt az életben. Pénzük sem volt, mert egyedül kerestek, támogatást semmit nem tudtak felvenni. Még a temetésüket is az önkormányzat intézte és utána senki nem volt, aki gondozza a sírjukat.


Nem szép kilátások.

jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Ilyen kérdésekben ne hagyd, hogy bármit ráderöltessenek, ne hagyd, hogy ezt helyetted bárki eldöntse, mert neked kell boldognak lenni.
jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Ne más mondja meg,hogy neked mi legyen a jó!

Ez lehet bárki más ember is,nem csak a szüleid.

Ha egyszer megemlítik,azzal nincs gond,de hogy nyaggatnak vele,az nem normális.

jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

#4

Mert a társasmagány/megcsalva/átverve, netán bántalmazva lenni biztos jobb. :)

Nem látsz bele mások házasságába, kapcsolatába, nem mindig olyan, amit a fb-on mutogatnak..

Voltam már fos kapcsolatban, és egyedül sokkal jobb, mint egy olyanban benne ragadni.

jan. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Értem, tehát szerinted az aktív párkeresés az megcsalás, átverés, bántalmazás. Senki nem mondta, hogy menjen bele ilyen kapcsolatba, de ha eleve úgy áll hozzá valaki, hogy a lehetőséget is elutasítja, akkor az nagyjából az vár rá, amit írtam. Ha neki jó, akkor nekem is. Én nem erőltetek semmit, de érdemes néha görbe tükröt mutatni, hogy elgondolkodjon az ember, amíg még nem késő.
jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
#9 mert ha nem vagy kapcsolatban és nem is akarsz, akkor majd depressziós magányos szerencsétlen leszel? Az, hogy kapcsolatban vagy még nem fogja automatikusan a boldogságot, meg az elégedettséget maga után vonni. De értem, te magadból indulsz ki, ahogy mindneki más is, te pedig úgy gondolod, hogy kapcsolat nélkül biztos, hogy megnyomorodott lesz valaki.
jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Hány idős embert ismersz, akinek soha nem volt kapcsolata? Válás, özvegyi státusz nem ér. Milyen körülmények között élnek? Ki fog gondoskodni róluk, mikor oda jutnak? Csak ezeket gondold át. Komolyan nem értem, hogy egy egyszerű válaszon hogy lehet ennyire felhúzni magadat.
jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!