Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, ha szerelmes vagyok...

Normális, ha szerelmes vagyok a cicámba?

Figyelt kérdés

Annyira cuki, olyan szelíd, olyan szép arca van, igazi kis babusgatni való csoda. Tényleg úgy érzem, hogy szerelmes vagyok :D


Persze nem akarok semmi szexuális dolgot, eszembe sem jut ilyen, csak tényleg ő vár haza, ő szeret, ő kedves velem, dorombol nekem, szóval nem bánt meg ilyesmi.


F


Éreztetek már így?


2023. szept. 15. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen. Az enyém is ilyen :) Imádom. Persze túlzás, nem szerelem ez.

Szerintem neked nincs igaz barátod, valódi lelki intim kapcsolatod, amit sajnálok nagyon. Csak a cicád, aki "megért." ☹️ Egyébként a cicák terápiás hatásúak.

2023. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
A szeretetet mért nevezed szerelemnek? A szeretet normális. Ha viszont tényleg szerelmes lennél a macskádba, az nagyon nem lenne az!
2023. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Én is imádom a sajátomat, olyan anya-gyerek szinten, szerintem vmi hasonlót érezhetnek az anyák/szülők a gyerekük iránt. Féltem, óvom minden rossztól, lesem a kívánságait, próbálom nevelgetni, de néha meg csak ködös szemekkel bámulom, hogy mennyire édes és mennyire szeretem.
2023. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
ilyen fos nő-felhozatal mellett nem csoda
2023. szept. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Keress inkább egy jó nőt!
2023. szept. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

A macska egy állat, nem lehet vele dugni.


Persze vannak oldalak, ahol csinálják, és videó is van róla. Most nem tudom melyik.

2023. szept. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2023. szept. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noren1989 ***** válasza:
29%
Egyértelműen nem normàlis.
2023. szept. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Válásom után nekem a kutyám lelkileg sokat jelentett,mert érezte a hangulatomat,érezte azt,hogy most magunkra maradtunk.De akármilyen aranyos volt,akármilyen ragaszkodó,egyrészt ez állatoknál ösztön, másrészt pedig mindig tudtam és most is vallom,hogy emberi kommunikáció,emberi érzések nem pótolhatók semmivel.

Beszélgetni nem lehet, a séta és egyéb pedig kötöttségek.Mondom ezt úgy,hogy három kutyám volt évtizedek alatt,már házasság előtt is,alatt is,utána is. Mióta az utolsó kutyám meghalt,pár éve, azóta nincs és nem is lesz állatkám.

Magányosként arra is gondolok,hogy ha velem valami történne,akkor mi lenne az állattal? Jó esetben egy menhely,rossz esetben kidobják az utcára.Nálam is ez lenne,mert nincs senkim.

És az is benne van a pakliban,ha ismerkednék és pont egy olyan valakivel,akivel minden téren passzolunk,szeretnénk egymást ,csak éppen ő nem szereti,vagy fél az állattól. Azt nem lehet elvárni,hogy egy állatka miatt az ember veszni hagyja a boldogságát,vagy az új társ miatt az állatot dobja el.Ugyanez lenne mondjuk egy betegségnél, ha nincs kije az embernek és ott marad egy állattal,esetleg úgy,hogy ő maga is ápolásra szorulna.

Némileg megértem a kérdezőt,de tanuljunk meg felnőttként már viszonyítani !

2023. szept. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez már sok...
2023. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!