Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan készültök a holnapi...

Hogyan készültök a holnapi nappal brutális erővel lecsapó téli időre?

Figyelt kérdés
Híradások szerint erre jobb készülni.
jan. 6. 15:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem az apokalipszis jön, hagyd már abba ezeket a túldramatizált kérdéseket. Télen téli idő van, öltözz az időjárásnak megfelelően. Ez remélhetőleg még egyedül is megy.
jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vicces vagy. :) Úgy értik, hogy ha pl. vki csüt vagy pénteken elutazott mondjuk a hegyekbe telelni, akkor vigyen meleg cuccokat is, mert be fog fagyni a popója. Vagy aki otthon van, az a hétvégén kotorja elő a vastag kabátot, csizmát, ne hétfő reggel kelljen keresgélni, mert szükség lesz rá.


Én ma sehogy, majd ha megérkezik, akkor annak megfelelően vastagabb ruhákat veszek fel. :D

jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
jaja, mondjuk sapkában és sálban menj ki leszedni a cseresznyét.
jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
80%
Jégeralsót már bekészítettem.
jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
Este lemegyek majd letakarni az autóm szélvédőjét.
jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
82%
Elővettem a téli kabátomat, sapkámat és a kesztyűmet. Éjszaka lesz -5 fok. Erre csak az agyhalottak mondják hogy brutális téli idő Magyarországon.
jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
2# Akit január első két hetében a hegyekben meglepetésként ér a hó meg a -10 -20 fok, az meg is érdemli. De kb. otthon is. Nekem pl. október közepe óta ott lógott téli cucc is, hiába csak november vége felé volt rá először szükség.
jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

#6: ez a kérdező fixációja, agyára mehettek a clickbait cikkek a neten, és azt hiszi egy normális kérdésre nem kattintanak majd.


dermesztő kegyetlen brutális fagyhalálok:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1248..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1243..

jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

"brutális erővel lecsapó téli időre"


Én még azt sem tudom, hogy a ma este brutálisan váratlanul lecsapó sötétsére mivel készüljek. 😂😂😂

jan. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%

Végre zárt ablaknál lesz kellemes hűvös a lakás a nyitott ablaknál túl meleg helyett.

Remélem, bringázhatóak maradnak az utak. Bár idén már volt ilyen hideg és ha nem volt épp visszafagyott út, akkor nem volt gond.



Más valami, amitől félnem kellene?

jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!