Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire mutat valós képet az...

Mennyire mutat valós képet az Éjjel nappal Budapest sorozat a nagyobb városban élő fiatalok életéről?

Figyelt kérdés
Nekem olyan céltalannak tűnik ez az albérletes, mindenféle problémákkal teletűzdelt életmód. Mintha szépen elmenne így mellettük az élet. Pedig vannak köztük 35-40 körüliek is. Persze nem rossz a sorozat, vannak benne poénos dolgok is, a szereplők többsége is jó arc, csak maga ez az életforma nekem nem jön be. Vagy erre mondják, hogy kiéli magát valaki?
2023. márc. 31. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit kifejthetnéd a kérdést, mert városi fiatalként ismerem a helyzetünket... csak épp TV-m nincs, úgyhogy nem tudom mi a sztori amit mondasz.

De egy az egyben biztos, hogy nem tükrözi, hiszen az egy megrendezett műsor.

2023. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor keress rá és nézzél meg pár részt. Nyilván azokhoz szól ez a kérdés, akik szokták nézni.
2023. márc. 31. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Nagyban valósat mutat, együtt lakik 2-3 fő, azonos az érdeklődési körük, így a szórakozás letudva. Céltalan, mert fiatalon munka mellett azt gondolják belefér, de így soha nem lesz semmijük. Aki a fővárosban akar önállósodni, saját lakást, házat venni, annak sok pénzre kell valahogy szert tenni.

Ez a közösködés, albérletezés, a "mamahotel" alternatívája, akinek már annyira viszket, nem bír magával hogy inkább társul egy albérletbe.

2023. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire, ez egy előre megírt sorozat, nem a szereplők döntik el, hogy mit csinálnak.
2023. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézze meg a halál azt a szart. Fejtsd ki, mire gondolsz.


Igen, sokan élnek albérletben.

Igen, vannak problémáink.


Ettől nem lesz unalmas vagy szar az életünk.


Van családunk, párunk, barátaink, építjük a karrierünk, tanulunk, sportolunk, komoly eredményeket teszünk le az asztalra, mert fiatal felnőttként ez a feladatunk. Mellette szórakozunk, kikapcsolódunk az okosabbaknak ez nem megy az előbbiek rovására, a kevésbé okosaknak meg igen. Meg kell találnunk a helyünk a világban és fel kell építenünk az életünk alapjait ahhoz, hogy később erre bármi stabilat fel lehesseb építeni.


Mi megy el mellettünk? Mit kellene csinálni ehelyett? Mit hívsz te életnek?

2023. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nahát 4-es, komolyan?
2023. márc. 31. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Gondolom pont ugyanannyira mint anno a Szomszédok, vagy a Barátok Közt. Vagy külföldön a 2 pasi meg egy kicsi vagy épp a Rém rendes család.
2023. márc. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mire gondolsz. Laktam évekig Pesten albérletben több másik fiatallal, jó évek voltak, sokat bulizam is, bár azt nem igazán a lakótársakkal. Aztán tovább léptem, ma már nem így élek. De amúgy ha nem lenne párom, szívesen laknék ma is úgy, szerintem jobb mint egyedül. Más meg nem szeret lakótársakkal lakni. Nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyen szutyok műsort néz nem is értem hogy mire számít.
2023. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!