Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik kaparós sorsjegyeznek!...

Akik kaparós sorsjegyeznek! Mit, miket szoktatok venni? Van általános, aminél gyakran nyertek, ezért előnyben részesítítek?

Figyelt kérdés
Nem a leírt nyerési számok érdekelnek. Saját tapasztalatra vagyok kíváncsi. Nem is a főnyeremény az érdekes, hanem a kisebb, de a játék áránál nagyobb összegek. Ezért vagyok kíváncsi, aki benne van, és hetente vagy havonta néhányszor beruház, hogy ő "mire esküszik".
jan. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Néhány havonta blackjack, sosem nyertem nagyot, ritkán a kaparós árát vissza (500 ft).
jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Heti 1-1db bukszát szoktam venni.Csajommal lekaparjuk,játszottunk egy jót és ennyi.1000ft/db.Szerintem belefér.
jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Tavaly egy darab kaparod sorsjegyet (nagy black jack) vettem egy buliból hazafelé jövet szalonspiccesen és nyertem vele 100 ezret.
jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Kaparos a legnagyobb atba*szas mert lehet hogy az 1 db fonyeremeny nem a te varosodba van es igy eselyed sincs megvenni

Mar ha egyaltalan letezik

jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Én azt vettem észre, hogy kb. 2 havonta változik....50%-ban az árát visszanyerem. És időnként +300+500 Ft-ot.


csak a 300 és 500 Ft-osokat veszem.


Van amikor 2 hónapon keresztül pl. minden héten nyerek a Blackjack-el, de van h 2 hónapig nem, és 2 hónapig másikkal.


Hetente 2-őt szoktam venni egyébként.

Ha mindkettő bukta akkor utána másikat veszek 2 hónapig.


És ez általában bejön.

jan. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalabb ilyen 100-200 Ft-osokkal is lehene nyerni 100 M-t az jo lenne mert 2-3000 Ft-ot en se adok ki érte
jan. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!