Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertél már meg itt olyan...

Ismertél már meg itt olyan személyt aki jelenleg hiányzik?

Figyelt kérdés
jan. 10. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem. De néha eszembe jut innen valaki, aki elindított a párkeresés útján. Kihúzott a csigaházamból és egy kis részben az ő érdeme is, hogy nem sokkal után összejöttem a jelenlegi párommal. Ennek két éve. Azóta nem beszéltünk, nem is tudja, hogy összejöttem valakivel. Pedig ha egy nappal később beszélünk még, akkor már tudná. Ezelőtt sosem volt párom.
jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem tud hiányozni egy anonim felhasználó, inkább csak az a gondolat van bennem néha, hogy ha tovább levelezünk, akár találkozhattunk is volna, de hol ő ghostolt, hol én, aztán meg is szakadt a dolog, pedig az írása alapján szimpatikus és intelligens férfinak gondolom/tam.
jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igen

Régebben nagyon sok emberrel beszelgettem privátba ,akivel egy idő utan átmentünk messengerre,majd hirtelen csak eltüntek

jan. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Két nővel is jártam innen, de (már) egyikük sem hiányzik.
jan. 10. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ismertem már meg olyan embert aki hiányzik, én is szoktam rá gondolni.

De akkor ő nem akart tőlem semmi komolyabbat, még barátságot sem, pedig én örültem volna neki, megtisztelt volna vele.

Lehet hogy pont az #1-es válaszolóról van szó! :)

Főleg hogy akiről én beszélek, őt a "duplafalú csigaházából" kellett kirángatni.

De az illető azóta már törölte az akkori account-ját, gondolom nem véletlenül.

jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem meg innen, de nem hiányzik.


Eltűnt, mármint egy csomó időn át beszélgettünk, tanácsokat adtam, stb., azután sutty letiltott.


Anyád :D

jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!