Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » MBTI személyiségtípusok...

MBTI személyiségtípusok alapján ismertek olyan oldalt, bármit ahol lehet beszélgetni emberekkel?

Figyelt kérdés

Olyan oldalt, alkalmazást, bármit keresek, ahol ezt megadva lehet emberekre találni/beszélgetni/ismerkedni. Előre is köszönöm, negatív kommentelők pedig kíméljetek.

/tudom, hogy nem lehet ez alapján behatárolni másokat, pusztán csak kíváncsiságból kérdezem, hogy van-e ilyen/



2022. júl. 12. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon vannak ilyen csoportok, esetleg nézd meg azt
2022. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs Facebookom :/
2022. júl. 12. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Azt gondolom, hogy legyél nyitott és ne határold be magad ennyire
2022. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mint ahogy a kérdésben is leírtam, nem behatárolok be senkit és semmit. Csak szimplán érdekelne
2022. júl. 12. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Reddit?
2022. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
instagramon volt hogy bekovettem egy mbti memes oldalt, akivel beszeltem es betett engem egy mbti temaju csoportba ott instan. tehat ott is lehet. de amugy reddit is jo, de ott csak angolul lehet ha jol tudom.
2022. júl. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Redditen vannak külön subredditek minden MBTI típusnak, bár az ES típusok oldalai valahogy kicsit kihaltnak és halálszagúnak tűnnek nekem. Ott inkább más típusok, főleg IN-ek kérdeznek tőlük és, ha szerencséjük van, kapnak úgy 2-3 választ.
2022. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a Reddit r/mbti-je az általában pörgősebb a válaszok tekintetében, de néha sok az edgy kis tini p*cs. Ezenkívül még tudom ajánlani a Ur My Type nevű appot, a Google Play-ből letöltheted. MBTI szerint szűrhetsz embereket, még a kort is beállíthatod meg az MBTI-preferenciádat. Barátság, párkapcsolat, nincs limit ilyen téren! De elő kell rá fizetni, ha bizonyos "extra" funkciókat akarsz használni (szűrés ország szerint, végtelen like, stb.)
2022. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ö, még annyit, hogy a (magyar) Facebook-os MBTI-csoportok nem igazán jók. Valaki beköszön, kap pár lájkot meg "Üdv a csopiban!"-t, aztán ki is fújt a dolog... :D (Tapasztalat.)
2022. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!