Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nagyon kínos volt?

Szerintetek ez nagyon kínos volt?

Figyelt kérdés

Szóval itt vagyok a munkahelyemen, reggelire ettem sajtkrémet kiflivel és a sajtkrém ráment a gatyámra elöl, hatalmas folt lett rajta, letöröltem aztán kimentem a mosdóba és szappanos vízzel elekzdtem kimosni. Ahogy jöttem ki a mosdóból, szembejött velem egy srác egy másik irodából, hirtelen megijedtem meg nem akartam hogy meglássa a hatalmas vízfoltot a gatyámon, és összerezzenve köszöntem neki aztán gyorsan besiettem az irodámba.

Éreztem magamon hogy nagyon természetellenes a viselkedésem, neki kb úgy jött le mintha megijedtem volna tőle.

Még utánam is nézett fura fejjel.


Szerintetek túlreagálom, nem kéne ezen pörögnöm? Biztos jó hülyének nézett.


jan. 10. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Ha tényleg a munkahelyeden vagy, akkor dolgozz!
jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésre is lehetne válaszolni például, de ha ennyire tudni szeretnéd, épp szünetem van
jan. 10. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy ilyen hülyén viselkedtél, már biztosan azt gondolja, hogy bepisiltél. Ha vihogva mondtad volna neki, hogy nézdmár de szerencsétlen voltam, leettem magam, akkor együtt röhöghettetek volna rajta.
jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Kínos az, hogy ezen az ügyön úgy bef*osztályhogy ide jöttél kérdezgetni.😀 Na de a kérdésedre a válasz az, hogy ha majd kérdezni fogja akkor elmondhatod neki mi is történt igazából. Ha meg nem, szerintem hamar elfelejti, biztos van más dolga is, mint hogy azon gondolkozzon egész nap, hogy miért is vágtál fura fejet elől vízes gatyában. De szerintem nem kínos, hiszen nem pisilted össze magad😄
jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ismerjük egymást, lehet nem is itt dolgozik hanem csak valami beszállító vagy külsős, mert még sose láttam itt. Amúgy nem hiszem hogy észrevette a foltot a gatyámon, meg elöl volt a combomon, arra meg nehezen hiheti hogy bepisiltem :D
jan. 10. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek a para? Ha külsős vagy beszállító volt, akkor sose látod többet. Ha a combodon volt a folt és nem félreérthető, akkor megint minek a para. Az meg, hogy összerezzensz és utánad néz, hát istenem... kettőt lép, továbbáll, 5 másodperc múlva elfelejti. Csak nézett egyet, hogy mi bajod azt' ennyi.

"Szerintetek túlreagálom, nem kéne ezen pörögnöm?" Így van.

jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!