Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted Johnny Deppet?

Szereted Johnny Deppet?

Figyelt kérdés
jan. 13. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kívül belül taszít.
jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Kiváló színész. Nagyon szeretem a filmjeit. A CryBaby-ben nagyon jó hangja van.


A bandáját nem ismerem, viszont szerintem nagyon b..unkó viselkedés volt, amit tavaly Pesten művelt, főleg, hogy nem is lesz koncertkárpótlás.

jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Harmincas-negyvenes éveiben nekem nagyon tetszett, pont az esetem, gyönyörű férfinak tartottam. A Don Juan de Marcoban és a Gilbert Grape-ben nagyon szerettem, nagyon jó filmek, jó alakítással. Most már nyilván külsőleg nem tetszik, mostani filmeket se láttam vele. Nekem ő, Brad Pitt és Leonardo di Caprio különleges helyet foglalnak el a szívemben, mert nekem ők a fiatalság, mikor fiatal lány voltam, ők voltak a szívtiprók, és csípem őket akkor is, ha pl. Leonardo nekem külsőleg nem jön be, vagy nem minden filmjüket láttam. Brad Pitt az én korosztályomnak (48 éves vagyok) olyan, mint nagyanyáinknak Robert Redford volt.
jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem, nem ismerem személyesen.
jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mint színész pár filmje tetszik.
jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%
Nárci manipulátor nővero es még a birosag is mellé állt mert ott is jobban sakkozott. Azota nem birom
jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindigis rágcsáló/pocok pofája volt, az egyetlen dolog ami egy kicsit is vonzóvá tette az a haja volt, mert nem kezdett el a huszas éveiben kopaszodni. Ezért sosem értettem amikor a külsejét dicsérték az emberek... De a külseje még hagyján, az igazi probléma vele az, hogy emlékszem kisgyerek korom óta mindig benne volt a hírekben a legrosszabb dolgok miatt. Megvert valakit, vagy majdnem harminc évesen tinikkel randizott, vagy bedrogozva balhézott, vagy beperelték, mert kétes üzleti ügyekbe keveredett, vagy már-már kriminálisan rosszul nevelte a kiskorú lányát, vagy ugye ott vannak az újabb dolgai, amiket nem kell senkinek sem bemutatni.

Még csak színészként se ér sokat, mert az egyedüli szerep amit úgy tényleg, istenigazából el tud játszani, az a "fura pasi". Sweeney todd, a kalapos, jack sparrow, ollokezu edward, willy wonka, stb... Nem tudom már ki mondta, asszem brian cox, hogy "ha ollók vannak a kezed helyén, akkor nem kell különösebben nagyot alakítani, johnny pedig nem is alakított."


Szóval igaz hogy nem ismerem személyesen, de ebben az esetben szerintem nem is kell. Tipikus közepesen tehetséges suttyó akinek az egész élete mások életének megkeserítéséről szólt, de az emberek le se sz@rják,mert jól néz ki + híres.

jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
MInt színész igen. Azt becsülöm, hogy a mai túltolt világban tudott nyerni nő ellen pert
jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem.
jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!