Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szereted Johnny Deppet?

Szereted Johnny Deppet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 22:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyik legjobb színész. :)
2011. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sok filmjét láttam és minden filmben nagyon tetszett ahogy eljátszotta a szerepét. Legutóbb a Titkos Ablak-ban láttam. Szerintem tehetséges.
2011. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

JAJAJAJAJAJAJAJAJ!!!!!! már a neve hallatán is összeesek! Jó színész, jó pasi, mi kell még? Utánozhatatlan, hatalmas egyéniség, és NAAAAgyon szexi! Minden filmjében imádom: Ollókezű Edward - rém aranyos azokkal az ollókkal, Sweeney Todd - meg kell enni, annyira jól néz ki!, Álmosvölgy legendája - itt a legjobb pasi! :) Kedvenc jelenet: a pókos, meg amikor bekancsalít, hogy lehet valaki ILYEN?, Charlie és a csokigyár - ismét megzabálom, Alice csodaországban - én tuti nem mentem volna haza, miután megöltem a sárkányt... inkább feleségül mentem volna a Kalaposhoz! :), Karib tenger kalózai - kedvenc az algás jelenet, mikor alkudni próbál Barbarossával az első részben, hihetetlenül jól néz ki és hihetetlenül aranyos!!!!


Jah, és mondtam már hogy zseniális színész? Valahány szerepben játszik, mindig mintha rászabták volna! :) Bocs a bőbeszédért, fan vagyok!


A legtöbb ilyen jellegű kérdésre ezt válaszolom... nincs hozzáfűznivalóm!

2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!! :)

Amúgy szerintem a Don Juan de Marco-ban és A Karib-tenger kalózaiban néz ki a legjobban... :))

És természetesen, nála nincs jobb színész!! :D

2011. jún. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Imádom!

Kedvenc színészem, szinte minden filmjét láttam, valami eszméletlenül jó színész, minden szerepét fantasztikusan játssza el és ro.hadt jó pasi.:)

Kedvencem tőle a Félelem és reszketés Las Vegasban, amit ott művelnek Benicio Del Toro-val, az valami leírhatatlanul durván qva nagy.:))) (vagy 60x láttam már a filmet, de mindig ámulok, hogy mekkora színész)

2011. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

IGEN

Egyik kedvenc szinészem :)

2011. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Törzsválaszoló vagyok a Johnny Deppes kérdéseknél, mégpedig azért, mert imádom:D

Már gondolkoztam azon, hogy azért vagyok-e ennyire a rajongója, mert irtó jó pasi vagy mert irtó jó színész, végül arra jutottam, hogy mindkettő miatt - szerencsére ő az élő példája, hogy lehet valaki iszonyú sármos és tehetséges.

Megszeretni Jack Sparrowként szerettem meg, aztán jött mint Ollókezű Edward (tudom, hogy az sokkal régebbi, én ebben a sorrendben láttam^.^), és asszem egy kicsit szerelmes lettem.

Tim Burton-filmekben eszelősen jó. Willy Wonkaként... az a mimika és tehetség, amivel még ezt az elcs*szett, lökött karaktert is ilyen imádnivalóvá teszi*.* Meg persze az őrült Sweeny Todd vagy az Álmosvölgy lenedájában (amikor éjszaka fél, az az arc...).

2011. jún. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
NEM!
2011. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

holnap lesz 48 éves de még nem vesztette el a sármját, nem is tudja soha mert nem úgy "szexi" mint a többi színész vagy énekes, neki kisugárzása van

számomra is ilyen egy FÉRFI!

2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
ja nem, bocs, ma van csütörtök 9.-e, akkor ma 48 éves! :D
2011. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!