Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik életkorodban érezted...

Melyik életkorodban érezted magad a legjobban?

Figyelt kérdés

Ha vannak emlékeid, kisgyerekként? Vagy általános/középiskolásként? Fiatal felnőttként? Vagy most, érettebb felnőtt éveidben?


Válaszolhatnak tizen- vagy alig huszonévesek is, értelemszerűen a ti esetetekben az érettebb felnőttkor még nem játszik.


jan. 14. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
20-25 foisikola, csajok, bulik, ingyen elet (szulok miatt)
jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
12-49
jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
21. és 22. életéveimben.
jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 10-14 éves korom körül éreztem magam legjobban, meg mostanában, 30-33 évesen.
jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
16-19, akkor éreztem magam a legcsinosabbnak és legszebbnek
jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
27 éves koromtól, most 32 vagyok.
jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
az az életkor még nem jött el
jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
29%
12 éves korom alatt. azóta évről évre egyre szarabbul vagyok mentálisan
jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
40.es éveimben. Az ember még nem öreg de nem is tapasztalatlan fiatal. Tapasztalatom szerint akkor mentek legjobban a dolgaim. 60-férfi
jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Először egyetemista éveimben .

Azután meg 40 év tájékán kezdődött és jelenkorig tart, hogy jól érzem magam, nem vagyok olyan naiv, magabiztosabb, bölcsebb lettem, határozottan kézben tartom az életem, azt csinálom amit szeretek és azokkal veszem körül magam akiket szeretek, így sokkal jobb a kisugárzásom, 52 éves nő vagyok, de jobban érzem magam, mint fiatalon.

Ha vissza lehetne menni az időben, elmennék a fiatalkori önmagamhoz és megmondanám neki, hogy amik miatt mind szorong az elmúlik és amiken rágódik annak nincs jelentősége, 10 év múlva már nem lesz fontos.

Kár, hogy csak idősebb korunkra találjuk meg a lelki békét, mert mire a lélek szinkronba kerül, kezdődik az itt fáj ott fàj amott fáj...

jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!