Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életed során nemtől függetlenü...

Életed során nemtől függetlenül ha viszonyítani kellene száz emberből hány olyan embert ismertél meg akikel nem lehetett mit kezdeni, vagy nem alakult ki még tartós ismerettség vagy jó viszony sem, és akiknek a nevét se jegyeznéd meg? Életkorod?

Figyelt kérdés

2021. márc. 11. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan eleg sokat, plane munkahelyen, nagy cegnel dolgozom, szunetben beszelgetunk mindenfele emberekkel a melorol mas reszlegekrol, akiknek a nevet sem tudom es lehet az utcan se ismernem fel oket.
2021. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

99


32F

2021. márc. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mind. (F39)
2021. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ezerhez viszonyítanék, reálisabb. 1000-ből 999 ember nem fontos eléggé még ahhoz sem, hogy pár évvel később emlékezzek a nevére vagy az arcra.

Nem vagyok antiszociális, vannak barátaim, haverjaim, kedves kollégáim, párom, exeim, régi haverjaim stb., de így is ez az arány szerintem. Mondjuk én nem látom ebben a problémát, el se tudom képzelni mennyire megterhelő lenne az agynak, ha minden jelentéktelen emberre vagy eseményre emlékezni kéne.

2021. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 33 vagyok ez lemaradt (4es)
2021. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:

99 :D


30xx

2021. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!