Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szívesen lettetek volna Zámbó...

Szívesen lettetek volna Zámbó Jimmy rokonai, ismerősei?

Figyelt kérdés

jan. 15. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
39 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az övé, egyik híresség rokona sem szívesen lettem volna.

Több a hátránya, mint az előnye, kezdve egy talán saját népszerűségétől hol megrészegült, hol depressziós rokon jelenlétével a családban, akinek szinte soha nem lenne ideje a családra, mert ugye fellépések, tévés szereplés, satöbbi, cserébe viszont én és környezetem is ki lenne téve a bulvármédia túlkapásainak (Zámbó Jimmy gyermekének barátnője van, mutatjuk a fotókat).

Emellett sajnos asszisztálni egy számodra kedves családtag lelki és fizikai kiégéséhez sem a legszívderítőbb. főként, hogy ez gyakran társul valamilyen függőséggel. (Alkohol, kábítószer)

Ez utóbbit nem Jimmyre értem, csak úgy általában.

A kérdésre direkt módon válaszolva, ha Jimmy rokona lettem volna, nem tudom, fel tudtam volna- e dolgozni a balesetet lelkileg, ami sajnálatos módon a halálához vezetett.

jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
amikor elhunyt, még talán. akkor volt a csúcson. meg általában az azt is jelentette volna hogy gazdagabb vagyok, családi befolyásból. kíváncsi lettem volna hogy viseli hogy dolgozza fel hogyha letűnik később, elértéktelenedik, mennyire tud fennmaradni a médiában kisebb szerepekre stb., ki tudja mi lett volna. akkor sem tagadtam volna le, mert gyerekkori emlék hogy anya hallgatta a dalait és nem becsülöm le annak ellenére sem hogy bizonyos szempontból kevésbé szerethető ember volt a magánéletében
jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. És tudod, hogy miért nem? Mert eleve megénekelte már, hogy:

"Mit akarsz a boldogságtól, miért várod úgy, miért várod úgy, hogy majd elér?"

jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, az elejét nem úgy értettem hogy csak akkor lettem volna "szívesen rokona" később is bevállaltam volna ha felhozódik persze hogy rokonom a Jimybá, szerintem csak a közelieknek lehetett megterhelőbb, akiket folyton interjúvoltak
jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sokakkal ellentétben én kedveltem Jimmyt.
jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Vérrokona semmiképpen sem. Nem szeretnék olyan fejet, mint amilyen neki volt. Borzalmasan csúf pali volt.
jan. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!