Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Idősebbek, rendszerváltáskor...

Idősebbek, rendszerváltáskor már nagykorúak, gondoltátok volna akkor, hogy Magyarország 24 év múlva olyan ország lesz, hogy Kádárra és rendszerére visszatekintve pozitív példaként lehet tekinteni?

Figyelt kérdés

Én akkor nem gondoltam a legborzalmasabb rémálmomban, sem hogy valaha olyan sz@r lesz Magyarország, amelyikben Kádárt kell megvédenem, mert amikor a rendszer megbukott, akkor igen boldogok voltunk!


Kádár is sz@r volt, de ezekhez a rendszerváltó majmokhoz képes egy országépítő géniusz...

És ez nem Kádár érdeme, hanem az ilyen Gyurcsány, meg Orbán félék szégyene!


Az is vicc, hogy Kádárt említve sokan mindig azzal jönnek, hogy igen ám de a hitelekből volt akkor jó. Tőlük megkérdezném, mennyi is most az államadósság és ahhoz képest hogy él most az átlagember?


jan. 16. 20:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Én se vagyok kibékülve a magyar néplélekkel, nagyon nem. De azért lássuk meg azt is, hogy évente hánymilliárdnyi (nagyon sok) közpénz megy propagandára és alternatív világos hazugságokra, gyűlöletszításra minden és mindenki ellen ami nem "nemzeti". "Köz"média, facebook, mindenféle csíra neres/fidelitasos naplopó hülyegyerekek osszák a pénzt milliókból kitömve videókban hatalmas arccal (full becsületsértésnek megálló primitív gyűlöletpanelekkel), plakátok és a többi.

Szóval értem én, a magyar néplélek legrosszabb ösztöneire hatnak több mint egy évtizede, aki hülye az még hülyébb lett ezalatt. De ráadásként az egész captured state helyzet a szabad választások meghackelésével (több forduló eltörlése, körzetátrajzolások, mindennapos propaganda stb) meg persze az hogy az úgynevezett ellenzék is tele van kollaboráns árulókkal, már ez lehetetlenné teszi a tényleges váltást.

Szóval '22ben nagyon nagyon szídtam én is az embereket. Aztán megláttam hogy természetesen ez sem fekete fehér. Sokan akarunk változást, sokan csendben is vannak mert normálisabbak mint egy hangos és ostoba fideszhívő kisebbség. De teljesen el van lehetetlenítve a normalitás már régóta. Az emberek a legfőbb baj igen, de azt se feledjük hogy mivel és miért tették őket ilyenné. Kicsit a mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás esete az egész.

jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!