Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az elmúlt hetekben folyton...

Az elmúlt hetekben folyton fel hívnak különböző telefonszámokról és azt állítják,hogy én hívtam őket miközbe soha nem hívtam fel az adott telefonszámot.?

Figyelt kérdés
Ez hogyan lehetséges?

jan. 20. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Szórakoznak
jan. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Lehet ez is: [link]
jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőrizd a saját számodat ezeken az oldalakon:

kihivott.hu

telefonszamkereses.hu

Ha felmerül, hogy a te számoddal is visszaéltek, akkor tegyél feljelentést.

jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem meg random magyar számokról hívnak. Általában, ha nem mentett számról hívnak, és épp semmit nem árulok, nem keresek se munkát, se lakást, akkor ismeretlen azámot fel sem veszem, csak pánikolva nézem, ahogy csörög, és közben kihivott.hu-n már keresek rá :D

Eddig többnyire olyan ismeretlen számokról hívtak, amiken nagyon sok komment volt, hogy melyik biztosító, vagy politikai hirdetés, stb. Egy pár napja elkezdtem random magyar számokról hívásokat kapni, és mivel idős rokonom kritikus állapotban van kórházban, minden ismeretlen számot felveszek (pár éve előfordult, hogy másik idős rokon pl. megkérte a nővért, vagy a szobatársát, hogy hívjon fel, hogy ez vagy az kellene neki, illetve a halálhírét is egy teljesen civil 30-as számról kaptam, az egyik éjszakás dolgozótól), kétszer nagyon tört angollal, nagyon erős indiai akcentussal szóltak bele, hogy elvileg én kerestem őket (?!), hogy gond van a windows rendszeremmel (???), rájuk tettem. Viszont az igazi meglepetés akkor ért, mikor munkában nem tudtam felvenni, aztán amint véget ért az adott megbeszélés, visszahítam a számot, és ez volt a reakció a vonal másik végén, mint amit te is írtál, hogy ő engem soha az életben nem hívott, viszont már a harmadik ember vagyok aznap, aki ezt állítja.

Egyik kollégám azt mondta, van arra lehetőség, hogy más számot jelenítsenek meg, mint amiről ténylegesen hívnak, akár élő civil számokat is.

Nagyon ótvar amúgy, nekem pl. hatalmas stressz jelenleg, mert nyilván minden hívásra összerezzenek, hogy úristen, lehet a rokonommal történt valami, de azoknak se lehet kellemes, akiknek a száma érintett, franc se örülne napi sok visszahívásnak, olyan emberektől, akik adott esetben akár el sem hiszik, hogy a szám tulajdonosa nem hívta őket, és nem tehet semmiről.

jan. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eleve fel sem veszek ismeretlen számot. Hogyne.
jan. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!